Jump to content

Kabin'e Sıcak Havanın Girmesi

cerman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

sizde de oluyormu bilmem, uzun yola ciktigimda, ortalama 100 150 arasi giderken klima tamamen kapali oldugu halde iceriye hava kanallarindan sicak hava giriyor, bu sebepten de ha bire havalandirmayi aciyorum, aracta otomatik klima var, acaba klima nin beyninde mi bisi sorun var yoksa, her mazda da olan bir seymi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben kışın kalörüferi hiç açmıyorum o kendiliğinden gelen sıcaklık yetiyor,çok sıcak olursada sirkilasyonu kapayınca gelmiyor bende hiçbir hava

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben kışın kalörüferi hiç açmıyorum o kendiliğinden gelen sıcaklık yetiyor,çok sıcak olursada sirkilasyonu kapayınca gelmiyor bende hiçbir hava

aynen valla, nedense bizim kuzularin klimasi bi acayip, gec isitiyo ama cabuk sogtuyo..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynen valla, nedense bizim kuzularin klimasi bi acayip, gec isitiyo ama cabuk sogtuyo..

Belki soğutmaya programlıdır :tey: :tey:

(GORA'dan çağrışım; bu oğlan neden halay çekiyor demeyin :D)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

buradaki ayarı cold air'e ( C ) doğru cevir,bunu yaparken üsteki diğital indikatörün aşağıya doğru 20-19-18 vs...gibi düştüğünü göreceksin.Artık sıcak hava gelmez.

dışarıdan hava alma hep acık olsun,eğer kapalıysa bir süre sonra ortam boğucu hale geliyor ..

post-0-141695262275_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra ...

bence klimanın ayarını 29 da falan değilde 20 derece falan yapın o zaman klima kapalıyken sıcak hava gelmez

yok 20 de de gelır en ıyısı 15 te tutup kapakları kapamak

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...