Jump to content

ilk kaza :(

clomen
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Salı sabahı Ankaranın %10 u gizli buzlanmadan kaza yaptı herhalde. Ben de 34 günlük guzunun ucundan azıcık aldırdım. Hakketen bu arabalar  nazara geliyor yani. Ön tampon gitti. Sağolsun eksper arkadaş değişim vermemiş. tamire gitti. iyi mi kötümü çözemedim ama. Izgara değişecek dediler . Perşembe-cuma teslim dediler. Gelgör ki ızgara haftaya perşembeye kaldı. Moralim altüst oldu. Zavallı guzu servis köşelerinde beklemekte boynu bükük. bende bir hafta daha bekliyeceğim :( :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

4

• berkobal

6

• clomen

17

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

teşekkürlerr.

evet o sırıtkan kısım . bide 90. yılda biraz farklı. parlak .

sen dedin ya tamir olunca pek sağlıklı olmuyor diye . kafam ona takkın şimdi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tekrar geçmiş olsun clomen . Hafta başı hatırlarsan Mazda opanda tanışmıştık.Ben pazarlık yapıyordum Mazda 3 için. O gün hatırlarsan % 4 zam geliyor dediler daha tık yok...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir aksilik olmazsa önümüzdeki haftaya işi bitireceğim ama Konya yolu ile değil.Touringde sıkıntı yok ama impresive bütçemi zorluyor o yüzden elimden geldiğince impresivede indirim yaptırmaya çalışıyorum. 1 hafta sonra iş değiştiriyorum yeni işe  başlıyacağım orda 7/24 araç verecekler o yüzden almasammı diyorum bazen ama şimdi aldım aldım yoksa bir daha böyle sıfır araç alamam. İlerde bu işyerinden çıkacak falan olsam bu seferde araçsız kalacağım ve büyük ihtimallede o zamanda şartlarım araç almaya müsait olmayacak zamanında fırsatım varken niye almadım ulen diyeceğim. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...