Jump to content

Jant Bulamıyorum

oldcity26
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

14 jantla örnek bir foto varmı çok küçük değilmi benim 16 dan aşağısı gözüme girmiyor

Evet küçük aslında ama Veli abi'de büyük jantın bu araç için  hızını konforunu etkiler diyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 jantla örnek bir foto varmı çok küçük değilmi benim 16 dan aşağısı gözüme girmiyor

Orijinal ölçüsü 14, çok fazla aşılması bana göre olumsuz şeyler ortaya çıkarabilir... Tercih sizin... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Orijinal ölçüsü 14, çok fazla aşılması bana göre olumsuz şeyler ortaya çıkarabilir... Tercih sizin... :)

abi sen şunların güzelliklerine baksana bunlardan gelecek olumsuzluk gelsin varsın  :)hep insanı bir şeyler dürtüklüyor modifiyeye kaçma anlamında tabi imkan meselesi :)

örnekler buldum mazdaspeed.com'dan

siyah arabaya bu kadar güzel jant seçilebilirdi anca

NVgB0O.jpg

buda çok şık

1PDWRj.jpg

NVgBja.jpg

A26Mpv.jpg

bu arac türkiyede olsaydım mazdada alacağım model buydu direk rx-8 jantı çakardım  :D

Ry9Z7Y.jpg

güzel araçmış gerçekten

9Xq1k8.jpg

4.fotoğraf mazda 6 jantı takmaya niyetli olan arkdaşlara fikir olabilir gayet güzel yakışıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

626'ya Mazda 6'nın jantları daha iyi gider bence...

sahibinden.com'da jant lastik takımıyla birlikte 750 TL'ye vardı. Mesaj attım satılmış ve ilan kalktı.

Elinizde Mazda 6 orjinal jantı olup satmak isteyen olursa görüşmek isterim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sizin aracınızın bijon aralığı 114.3*5  2 numaralı uymaz toyotanın bijon aralıgı sanırım aynı 1 numaralı uyabilir.

EMY & MZD

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben de jant arayisi icerisindeyim

15" 4x100 tekliflere acigim:)

Lenso blitz modeli on numara olur sizinkine ben zamannda 323te kullandım şık duruyor.

EMY & MZD

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ama iki ilanında bijon aralığı aynı yani 5 x 112 ?

Ozaman ikisi de uymaz ben ilk ilann acıklamasına bakmadan söledim. Siz arama kriterlerinize 5 * 114.3 ü ekleyin başkası uymaz. bijon deliklere denk gelmez.

EMY & MZD

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ozaman ikisi de uymaz ben ilk ilann acıklamasına bakmadan söledim. Siz arama kriterlerinize 5 * 114.3 ü ekleyin başkası uymaz. bijon deliklere denk gelmez.

EMY & MZD

5 * 114.3 jant için de şeçenek çok az var, olanlarda araca yakışmayacağını düşünüyorum  :nea:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 * 114.3 jant için de şeçenek çok az var, olanlarda araca yakışmayacağını düşünüyorum  :nea:

Ewet cok az ve güzel degıl kaza yapmadan önce bende bakıyordum. Şimdi öle bir derdim yok:-) mazda 6 ve 3 jantlarından almayı düşünüyordum en iyisi onlar bence.

EMY & MZD

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ewet cok az ve güzel degıl kaza yapmadan önce bende bakıyordum. Şimdi öle bir derdim yok:-) mazda 6 ve 3 cantlarından almayı düşünüyordum en iyisi onlar bence.

EMY & MZD

Evet en güzeli dediğiniz jantlar bende onlardan arıyorum ama yok...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet en güzeli dediğiniz jantlar bende onlardan arıyorum ama yok...

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-populer-aksesuar-2012-honda-civic-16-inc-celik-jant-lastik-157492535/detay

bu jant modeli de hoş durabilir sizin araçta uygun fiyata bulursanız güzel olur. bijon aralığı aynı fakat göbek çapı hakkında bilgim yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-populer-aksesuar-2012-honda-civic-16-inc-celik-jant-lastik-157492535/detay

bu jant modeli de hoş durabilir sizin araçta uygun fiyata bulursanız güzel olur. bijon aralığı aynı fakat göbek çapı hakkında bilgim yok.

Bu jantlarda güzel ama fiyatı yüksek gibi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu jantlarda güzel ama fiyatı yüksek gibi

Temsili koydum modeli görün diye. Fiyatı yüksek ama ben 1 ay önce baktığımda 700 civarlarında bulmuştum aynı janttan. Hondanın orjınali diye yüksek onun fiyatı aynısının replikasyonları uygun.

EMY & MZD

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Temsili koydum modeli görün diye. Fiyatı yüksek ama ben 1 ay önce baktığımda 700 civarlarında bulmuştum aynı janttan. Hondanın orjınali diye yüksek onun fiyatı aynısının replikasyonları uygun.

EMY & MZD

Evet replika modeller neredeyse yarı fiyatına...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben de uzun arayışlardan sonra bunları bulmuştum:

XWkaRj.jpg

RykWza.jpg

Bu hondanın elegans jantlarının peşinde çok koştum doğrusu fakat hep kalburüstü fiyatlar veriliyordu. Uygun bulunca bunları almıştım. Aslında aynı dönem bi rx8 jant takımı da vardı da  fiyatta anlaşamamıştık. Bir de uymayacağından ve modifikasyon gerektireceğinden adım gibi emindim.

iyi forumlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...