Jump to content

Autogas Italy vs Lovato LPG arasında secim

gokhan8562
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaslar

Bu Meb basayarın taktıgı autogas ıtaly hakkında ne dusunuyorsunuz.1350tl fiyatı var .Beni dusunduren sonucta mazda servısı takıyor ondan sorun cıkartacagını sanmıyorum ama ömürü hakkında bilgim yok.

Diger secenegim ise arkadasım lavato marka lpg takıyor.1200tl ye takarım dedi.De daha önce mazdaya takmısmı tam olarak bilgim yok.Kararsız kaldım 1 hafta içinde de taktıracağım görüşlerinizi bekliyorum.

Princs,romana gibi markalar sorunsuz olacak ama 1900 tl gıbı bır rakam vermek ıstemıyorum lpg ye

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Simdi lovato takılıyor araca bakalım nasıl olacak meb ınkınden ıyı olacagını dusundum sonucta o markayı sadece meb takıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sonuc olarak lovato taktım bende .sımdı sorunsuz biniriyorum .daha ilk depo yakıt bakalım ne olacak.

birde hb 3 de simit depo koyuldugunda o bölmeli tabla bosa cıkıyor ve duz tabla nın da yan taraflarının altı bos kalıyor ona nasıl bir çözüm buldunuz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya piyasa hep zavoli brc atiker, bu itali/lovato nereden çıktı şimdi??? ben ne güzel brc'de kara kılmıştım, şimdi bi de bunlarımı araştırcaz????

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

taktırdım loavotu 1 hafta oldu sorun yok.Cekıste alt devırler daha ıyı benzınden ,önceki arabam da öyleydi.lpg düsük devirlerde torku arttırıyor galıba.ama yuksek devırlerde benzını bıraz aratıyor.

Sonuc sistem fiyatı :1100 tl

Bugun fulledim tekrar lpgyı  66tl tuttu 2,09 lt fiyatı  =339km

nasıl sizce

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

taktırdım loavotu 1 hafta oldu sorun yok.Cekıste alt devırler daha ıyı benzınden ,önceki arabam da öyleydi.lpg düsük devirlerde torku arttırıyor galıba.ama yuksek devırlerde benzını bıraz aratıyor.

Sonuc sistem fiyatı :1100 tl

Bugun fulledim tekrar lpgyı  66tl tuttu 2,09 lt fiyatı  =339km

nasıl sizce

339 km şehir içi değil sanırım. 10 lt yakmış kabaca. gayet iyi :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra ...

bende Başayar'da Auto gasitalia lpg taktırdım. 1000 kmden biraz fazla yol yaptım araçda 5 kişi varken ve bagaj full doluyken biraz yokuş yukarı tatsız ama düz yolda sıkıntı yok. deneyip göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2005 toyotama 2006 senesinde lovato marka taktırmıştım.

çok memnundum hiç sıkıntı yaratmadı.

şimdi mazda 3üme yine lovato taktıracağım.

bildiğim kadarı ile lovato teknolojisini yenilemiş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya piyasa hep zavoli brc atiker, bu itali/lovato nereden çıktı şimdi??? ben ne güzel brc'de kara kılmıştım, şimdi bi de bunlarımı araştırcaz????

lovato bilindik italyan markalardan birisi  ;) yeni aldığım mazda 3 aracıma da lovato taktırdım. eski aracımda da lovato vardı. sorunsuz biniyorum.  :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...