Jump to content

Kapıların Otomatik Kilitlenmemesi

Guest volkı
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

kapıların otomatik kilitlenmesini bir türlü beceremedim...arabayı park ettikten sonra arabadan çıkıyorum bir süre bekliyorum (1-2-3 dakika kadar) ama yine de kendi kendine kilitlenmiyor...ayrıca yan aynalar otomatik açılıp kapanıyor mu kontağı açtığımda veya kapadığımda....yardımlarınızı bekliyorum..iyi akşamlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yanlış bilmiyorsam maalesef kapıların otomatik kilitlenmesi gibi bir fonksiyon yok. ayna kapama da aynı şekilde. ama isterseniz yaptırabilirsiniz; birkaç röle sayesinde halledilebiliyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arabadan çıktıktan sonra kapıların kilitlenmesinin tek yolu uzaktan kumandaya basmak. Araca binip marşı çevirdikten sonra kilitlenmesini istiyorsan da ufak bir röle taktırman gerekli.  Ben yaptırmıştım ;

http://www.mazdaclubtr.com/index.php/topic,4963.0.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yaaaa :nea:

güvenlik amaçlı Gökhan Abi,

herhangi bir kaza durumunda dışarıdan müdahale için kapılar rahat olarak açılsın diye

:)

Nispet yapıyor Gökhan Abi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

güvenlik amaçlı Gökhan Abi,

herhangi bir kaza durumunda dışarıdan müdahale için kapılar rahat olarak açılsın diye

:)

Nispet yapıyor Gökhan Abi :D

Yok canım ne nispeti? :D

Reno kılio da bile varda, o açıdan şeyettiydim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

selamlar bir sorum olucak aynalar hangi tuşla manuel olarak elektrikle kapanıyor?

aynalar otomatik olarak açılıp kapanmıyor,  şöför tarafındaki cam açma kapama düğmelerinin üzerinde ayna için de düğme var oradan açıp kapatabilirsin.

sadece aynaları açık bırakıp arabayı stop ettikten sonra el ile kapattığın aynalar kontak açıldığında otomatik olarak açılır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kapıların otomatik kilitlenmesini bir türlü beceremedim...arabayı park ettikten sonra arabadan çıkıyorum bir süre bekliyorum (1-2-3 dakika kadar) ama yine de kendi kendine kilitlenmiyor...ayrıca yan aynalar otomatik açılıp kapanıyor mu kontağı açtığımda veya kapadığımda....yardımlarınızı bekliyorum..iyi akşamlar

kapılar kilitli iken uzaktan kumanda ile kilit açılıp herhangi bir kapı açılmazsa  sadece o zaman otomatik kilitliyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kapılar kilitli iken uzaktan kumanda ile kilit açılıp herhangi bir kapı açılmazsa  sadece o zaman otomatik kilitliyor...

evet böyle bir özellik de var benim aklıma gelmemişti bu...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Bu özellik Mazda 3 lerde var, hatta belli bir süresi var daha önce konuşulmuştu ama soran arkadaş 2 ler için soruyor sanırım, ondan emin değilim, muhtemelen vardır, aynı sistem..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...