Jump to content

Simit LPG yanlarına çözümleriniz.

gokhan8562
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaslar simit lpg etrafında kalan bosluklara,sonra o güzelim raflı tablanın bosa cıkmasına ne gibi cözümler buldunuz.

Mumkunse lpg montajlarınızın resımlerını de ekleyın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

simit tank etrafına sert kopukten tam ayarında kestirip yaptırmıstım montaj yapan yerde tam oldu. foto ekleyebilirsem eklerim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kötük zamanla dağılır dediler bende de aynı sorun var.ve ses yapar dediler forumda bi arkadaş resim yüklemişti.kenarlarına döşemeciden koltuklarda kullanılan sert süngerlerden kestirmiş koymuştu çok da memnun du.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynı dertten muzdaripim .. başayar da vaktim yoktu. elazığda usta yok. köpükten se sert sünger daha mantıklı bence de. köpük dağılıyor bende idareten köpükler var, her yer köpük oldu :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya oda ses yapar bence dediğim gibi forumda daha önce gördüğüm o sert süngerler güzel bence cumartesi yaptıracam fırsat olursa paylaşırım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

düz vites biraz daha ekonomik. ama otomatik olunca , bagajmış fln gözüne görünmüyor :) şimdi baktım bu ay, 50 lira benzin, 210 lira gaz almışım . kabaca 94 lt gaz gelmiş. 10 lt de 1 litre fazla gaz yaksa , 84 litre benzin yakardım desek. gaz 2.24 , benzin 4.14 diyelim , benzinle gitsem 347lira yapıyor . bu ay şimdilik 137 lira kar etmişim yaklaşık olarak. en kötü ihtimal ayda 150 lira kurtarıyorum demek :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sorun çözüldü sert sungerı kestırıp yaptım.3 parca kestık ustayla,birde krikonun kolu uyuz ediyordu koyacak yer bulamıyordum.Eskiden o tablanın ıcındeydı,şimdi sungerde tam ona gore oyuk açtı usta içine koyduk çıkan sungerın de altından 2 cm kestık ustune kapattık ,gorunmuyor bile .O sorun da çözuldu bi istepne kaldı ufak ıstepne ama yınede sabıtlenecek bı yer olsa ıyı olurdu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

nerede buldun ve yaptırdın oto döşemecimi yoksa normal kanepe koltuk yapan bi yerlerden mi?ve tam olarak ne istedin sert sünger mi dedin

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sorun çözüldü sert sungerı kestırıp yaptım.3 parca kestık ustayla,birde krikonun kolu uyuz ediyordu koyacak yer bulamıyordum.Eskiden o tablanın ıcındeydı,şimdi sungerde tam ona gore oyuk açtı usta içine koyduk çıkan sungerın de altından 2 cm kestık ustune kapattık ,gorunmuyor bile .O sorun da çözuldu bi istepne kaldı ufak ıstepne ama yınede sabıtlenecek bı yer olsa ıyı olurdu

Ankara'da nerede yaptırdınız? Ne kadara mal oldu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ofısteyken ogle paydosunda bı bakındım bı dosemecı vardı.Sordum sert sunger varmı dıe adamda tavana kadar sunger var zaten:).Getırdım arabayı hıc sunger takımı da bozmadı sagda soldakı parçaları aldı.2 yana bı de tupun onune koyduk.kalemle çizdi bıcağıyla kestı 10 dakka surmedı.Bı de krıko kolu ıçın yer açtı cızdı yıne kol seklınde tam seklınde kestı.

Toplam malıyet 15 tl ;)

Herhangı bı dosemecıye gıdın 5 dakıkaya halleder.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

foto da isteriz :P

bende böyle yapacağım galiba , sunta ağır, köpük dandik yaşasın sünger bob :D

fikir babası bnm ama :)gerçi forumda gördüm bende ama olsun
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında paraya kıyıp 10 lıra yerıne 30 lıra verın tam sunger alıp bagaj seklınde kestırın daha guzel goruntu olur.Ama sımıt lpg tankının etrafında bosluk bırakın gaz kacagı falan rıskıne karsı gaz tahlıye olabılsın.yoldan gecen bırı geldı uyardı sunger dırek gazı emer sora yanma ıhtımalın artar dedı yaptırma boyle ama dusuk bı ıhttımal bence sonucta altına tahlıye delıgı acıyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...