Jump to content

Simit LPG yanlarına çözümleriniz.

gokhan8562
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

ya bu konuda benim bi önerim var bu sert süngerlerin böle koyu gri bayağı sert olanları var benim motor kaputunda  bazı yerler onla kaplı ; o süngerden bulup depo ile kaporta arasına tampon yapmak gerek benimkinin üst kısımlarında var o kaplamadan ama alt kısımları boşta  yani depoyu 1 cm sünger kaplayıp öle oturtmak gerek istetmenin yerine sadece etrafındaki boşlukları doldurmak bişe ifade etmez ha bide benim dediğim sünger böle gaz falan emecek gibi bişe değil değişik bişe plastik gibi ama esnek kesin başka bir ismi vardır ama ben bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

montajlanırken görmedım ama babam yanındaydı arabanın altına delık actılar dedı.İçim de gitti sacı delmıslerdır sımdı paslanma falanm da baslar orada

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

senınkı daha ıyımıs ben o kadar da özenmedım.Iyı yapmıslar senınkını.

adam kabataslak şekilde sprey yapıştırıcı yardımıyla bir kaç kat yapıştırdı bunlardan üst üste kesti doğradı sonra tepiştirdi bagaja da içime sinmeyince eve varır varmaz özenerek son ve kusursuz kıvrımları veren ben oldum :D

strafor diilmi bu

vallaha bende öyle biliyorum ama şu an emin olamadım nedense ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

üstatlar bu konuda bi sorum olacak bu simit depo acaba özellikle HB araçlarda arkadan çarpma durumlarında bence çok tehlikeli kaportanın içine gömülü sonuçta ezilme vede gaz sıkışma olasılığı çook yüksek sizin fikriniz nedir? ben galibe simiti söktürecem vede tm koltukların arkasına ince soba borusu kalınlığında kibar depolar var ondan takacam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

döşemeci şöyle bir şey yapmıştı benim arabadaki simit depo için..

http://i50.tinypic.com/21e87ba.jpg

arkadaş o kullandığı malzamenin adı neymiş öğrenebilirmisin bizde ondan bulup yaptıralım.Hep o ufak stepnenin yüzünden normal lastik koysalar böle olmazdı:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaş o kullandığı malzamenin adı neymiş öğrenebilirmisin bizde ondan bulup yaptıralım.Hep o ufak stepnenin yüzünden normal lastik koysalar böle olmazdı:)

vallaha arkadaş sanayide herhangi bir döşemeciye uğrasan bulursun heralde sıkıntı olmaz bunu bulmak diye düşünüyorum.. öyle mucize bir malzeme değil yahu vardır bulursunuz ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

vallaha arkadaş sanayide herhangi bir döşemeciye uğrasan bulursun heralde sıkıntı olmaz bunu bulmak diye düşünüyorum.. öyle mucize bir malzeme değil yahu vardır bulursunuz ;D

valla arkadaşım koca sanayiyi gezdim bu gün bulamadım en son salakça bişe yaptılar idareten hiç beğenmedim evde bende yapardım yaniiiii.adamlara sert takoz sünger diyom yok diyolar kocaman süngerci bunu diyende döşemeci değil.Valla yaptıramadım bu gün koca sanayide
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yaptırdığım yere ulaşabilme fırsatım olsa öğrenirim sorun olmazda izmir'de bile değilim şu an :) bakayım koçtaş ın sitesine falan bulabilirsem haber veririm buradan.. rulo şeklinde sarılmış bir hayli elastik ve hafif aynı zamanda üstüste bir kaç kat dizilince neredeyse hiç çökme yapmayan bir malzeme.. mucize değil diyorum ama belkide mucize dedikleri bu olsa gerek :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bende simit depo taktırdım gerçi 2 sene olduda, hiç bagajla ilgili bir sorun yaşamadım. ne bagajın küçülmesi nede ekstra bir aparat. 43 lt'lik simit depo zaten stepne yerine tam oturuyor. bizim bagajdaki halının altındaki sert plastikten olan kapak diyeyim boşa çıkıyordu. bende o kapagın sadece deponun üstünü gören kısmını oval şekilde (deponun çapı kadar)kestim. kenarlardan tam olarak oturdu. ortasındaki boşluktada deponun üst yüzeyi var. sonra bagaj halısını birebir kapattım. ne yükseklik oldu ne boşluk ne bir ses nede bir yamukluk.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya iyi yapömışın da arabanın orjinal parşasına zarar vermek istemiyorum o benm de aklıma geldi yoksa ama neden keseyim güzelim aparatı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...