Jump to content

2003 Honda Civic VTEC ES...

maverick sbd

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar merhaba.

3 ay boyunca araba araştırması yapıyorum. Bir tane 2003 model 97000 de civic vtec es sunrooflu bir arac buldum. bu arac alınır mı? adam kazası yok diyor ve bu fiyatında makul bir fiyat olduğunu pazarlık payının da olmadığını söylüyor. araç alınır mı acaba ve bu model civicler nasıldır? zor da kaldığım zaman satmakta zorlanır mıyım? vereceğiniz cevaplar için teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-honda-civic-97-000km-de-2003-model-honda-civic-36279689/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar merhaba.

3 ay boyunca araba araştırması yapıyorum. Bir tane 2003 model 97000 de civic vtec es sunrooflu bir arac buldum. bu arac alınır mı? adam kazası yok diyor ve bu fiyatında makul bir fiyat olduğunu pazarlık payının da olmadığını söylüyor. araç alınır mı acaba ve bu model civicler nasıldır? zor da kaldığım zaman satmakta zorlanır mıyım? vereceğiniz cevaplar için teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-honda-civic-97-000km-de-2003-model-honda-civic-36279689/detay

arkadaşım 1 değişen ve boyası olan araç için bence fazla ayrıca da lpg yok sanırım.lpg fiyatınıda ekle gelecek sana 23500 yanılıyomuyum.benim aile dostumda 2005 ies var 70000km de 25500 e bırakıyor sanırım.fiyat karşılaştır diye söylüyorum.Ha bende çok kullandım arkadaşda olduğundan araba çok iiiiyi yol tutuşu konfor ayrıca ben daha sanayiye gittiğini görmedim bende baktım ama mazda 3 buldum onu aldım.yani gözün kapalı al darım cıvıc ama dediğim gibi senin dediğin bana biraz fazla geldi.Onun haricinde bence çok iyi bir seçim olur
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynıı aracın sıfırını almıştı abim 2003 senesinde. o kasanın ilk serisi 2003 bazı kronik problemleri vardı. otomatik şanzımanı bozulmuştu 100bim km de ve 3000 tl masraf  vardı öyle de sattı abim 2006 sını aldı aynı kasannın makyajlısını. bence o paraya daha güzel arabalar alırsın ya da üstüne 1-2 daha koyup makyajlısını alırsın..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende cok baktım o araclara ama o paralara 2008 model 45 bınde dınamık tam full mazda aldım.araba guzel ama mazda daha ıyı bence fıyat,gorunus ,donanım bakımından.

İyi dusun mazdanın pıyasası yok hesabına guzel fıyatlara arac bulabılıyorsun.22 bın gıbı rakama 8 yasında araba almaya degmez.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende cok baktım o araclara ama o paralara 2008 model 45 bınde dınamık tam full mazda aldım.araba guzel ama mazda daha ıyı bence fıyat,gorunus ,donanım bakımından.

İyi dusun mazdanın pıyasası yok hesabına guzel fıyatlara arac bulabılıyorsun.22 bın gıbı rakama 8 yasında araba almaya degmez.

o paralara derken...22000 tl ye 2008 mazda 3 hemde 45000 km de. çok zor o fiyatlara hatta imkansız olsa bile pert kayıtlı veya kazalı toplama bir arac olur.

bir arkadaşım iç konsollar bile farklı demiş. evet hondanın iç konsolu cok sade. ama yarın birgün elden cıkarmak istediğinizde honda zorlanmayacağınız bir araç olur

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdiden hayırlı olsun, güle güle kullanın  :)

daha almadık ama yine de Allah razı olsun.

okulaki öğretmen arkadaşın aynı modelin ls versiyonu var. onla bir tur attım demin.

vw grubu halt etmiş desem yeridir. araba çok rahat yağ gibi dreler ya. aynen öle. arkaya oturup diz mesafesine de baktım gayet iyi. evet iç konsol sade. abartılı değil ama kullanılan malzeme bence kaliteli. bence verilen paranın hakkını verecek bir araca benziyor.

adam bir indirse aracın fiyatını inanın durmıcam. tabi bu işler nasip kısmet. varsa yazımızda almak binmek nasip olur zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

daha almadık ama yine de Allah razı olsun.

Kararınızı vermiş, kafaya koymuşsunuz artık. İşin %80 lik kısmı tamamlanmış, gerisi gelir zaten ;):)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hocam soyledıgım aracı 22 bıne aldım gıram boya kaza yok.Tek masrafı lastıklerıydı.Ben uygun almıs olabılrım ama lpg falan da taktım malıyetı 24 u buldu.

Ona gore kıyas yap

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest metin_4154

Arkadaşım o para çok o arabaya benden söylemesi.2005 es sattım geçen sene 22000 liraya.Bayi 18 vermişti elden sattım bende. 2 Sene kullandım sıfır alınmıştı.Satarken sorun yaşamazsın belki ama alırkende fazla vermemek lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2005 es

Arkadaşım o para çok o arabaya benden söylemesi.2005 es sattım geçen sene 22000 liraya.Bayi 18 vermişti elden sattım bende. 2 Sene kullandım sıfır alınmıştı.Satarken sorun yaşamazsın belki ama alırkende fazla vermemek lazım.

arkadaşım bu işde bir yanlışlık var arkadaşla gittik adama 25 veriyo bayi zaten 2005 es 70000km de boyasız lpg li sen 22 ye sattıysan vardır o zaman bayide 18 veriyorsa birşeyler ama kim ne derse desin arkadaş satışını da düşünüyorsan kkonfor falan bence gayet iyi honda.mazda kadar cancanlı olmasada sade ve kaliteli bir araç mazdaya görede elden daha çabuk çıkaracağın kesin.bu arada arkadaşım 150000km de otomatik aldı lpg li 25500 e yani kıyaslayın
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

2005 es arkadaşım bu işde bir yanlışlık var

Yanlışlık yok. Ben arabayı çok iyi biliyorum. Arabanın koltuklarındaki naylonlar bile çıkarılmadan kılıf geçirilip kullanıldı. Tek kusuru el freni tam çekilmediği için geri geri kayıp elektrik direğine çarpması nedeniyle bagaj kapağında ve tampondaki lokal boyaydı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sa bençe fiyat normal azdaha pazarlık yapılırsa daha uygunada alabilirsin. yanlız bu ilana 3000 küsür kişi bakmış kesin bu arabaya 10 15 kişi gidip görmüştür. dediği gibiyse bu fiyata satlması gerekti bence araçda başka sorunlarda olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest metin_4154

2005 es arkadaşım bu işde bir yanlışlık var arkadaşla gittik adama 25 veriyo bayi zaten 2005 es 70000km de boyasız lpg li sen 22 ye sattıysan vardır o zaman bayide 18 veriyorsa birşeyler ama kim ne derse desin arkadaş satışını da düşünüyorsan kkonfor falan bence gayet iyi honda.mazda kadar cancanlı olmasada sade ve kaliteli bir araç mazdaya görede elden daha çabuk çıkaracağın kesin.bu arada arkadaşım 150000km de otomatik aldı lpg li 25500 e yani kıyaslayın

Arabanın durumunu abim anlatmış hangi bayi o parayı veriyorsa bence hemen satsın.Yeni kasa sıfır fiyatını biliyosundur.25000 iyiymiş ben olsam düşünmez satardım.Benim sattığım kadar temizide yoktur emin ol.Bütün bakımları serviste yapılmış yaz kış lastik değişmiş senede 2 sefer pasta cila yapılmış ppırıl pırıl bi arabaydı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyat yüksek  , 27-28 civarına yeni kasa temiz Dream'ler var Civic'te.Hem 4-5 yaş yeni,hemde kasa yeni.Bence araçta dediği haricinde bir problem yoksa maksimum edeceği rakam 19-20 bindir.Bu fiyatlara alırsan da her zaman satarsın.Honda'nın ölüsü bile para ama daha iyi bir araba istersen bence Mazda 3 bakmanı öneririm...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest centilman41

Aracı satın almadan önce tramerden hasar sorgulamasını yapın.Valla Ben daha önceleri 2.el araç baktığım için tramer sorgulaması sayesinde şehir dışına çıkmaktan çoğu kez kurtuldum..Bunu sizde yapabilirsiniz.Sadece turkcell hattınızın olması lazım.Sorgulamak için..

Mesaj kısmına hasar yazıp ilgilendiğiniz aracın plakasını bitişik halde yazın.

5664'e gönderin.Aracın durumu 1 dakikada cebinize geliyor.ücretlendirmesi

sadece 2 TL.kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracı satın almadan önce tramerden hasar sorgulamasını yapın.Valla Ben daha önceleri 2.el araç baktığım için tramer sorgulaması sayesinde şehir dışına çıkmaktan çoğu kez kurtuldum..Bunu sizde yapabilirsiniz.Sadece turkcell hattınızın olması lazım.Sorgulamak için..

Mesaj kısmına hasar yazıp ilgilendiğiniz aracın plakasını bitişik halde yazın.

5664'e gönderin.Aracın durumu 1 dakikada cebinize geliyor.ücretlendirmesi

sadece 2 TL.kolay gelsin

ama o dedıgın 2008 den sonrasını kapsıyo sanırım.sıtesınde okumustum yılbasında..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sadece Tramer'e güvenmeyin ,tramer sigorta şirketlerinden alınan hasarları gösterir.Araç sahibininin kendi cebinden karşıladığı hasarları göremezsiniz.En iyi yöntem önce Tramer sorgulaması daha sonra da iyi ve güvendiğiniz bir serviste ekspertiz yaptırmaktır.Dikkat edin satıcının da tanıdığı servis olmasın...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest centilman41

ama o dedıgın 2008 den sonrasını kapsıyo sanırım.sıtesınde okumustum yılbasında..

Hayır.2003 yılından sonrasını kapsıyor.

Diğer arkadaşın söylediğine gelecek olursak.doğru bazıları araçlarında hasar olsa bile sigortaya bildirmeden özel şirketlere aracı toplatıyorlar.Bu oran bence 10'da 1'ler düzeyinde.Yinede önce tramer sonra aracın yetkili servisinde expertiz en iyisi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...