Jump to content

2010 model mazda 3 touring

ancl

Tavsiye Edilen Mesajlar

İyi akşamlar arkadaşlar.Uzun süredir hatta upuzun süredir :))  mazda 3 bakınıyorum.İçime dert olmuş durumda bu mazda 3 olayı.En son 2010 model 40000 km.de 32000 TL fiyata touring tiptronic vites bir mazda 3 buldum fakat 2010 model bir aracın 40000 km olmasından dolayı tereddüt ediyorum açıkçası.

Amacım uzun süreli kullanmak için bir araç almak,hatta aldıktan sonrada LPG taktırıp ruhsal olarak daha rahat binmeyi düşünüyorum,dolayısıyla mümkün olduğunca yeni model ve düşük km olursa benim için daha uygun.Bu araç 2010 fakat km. yıla göre biraz yüksek gibi olduğundan tedirginim.Sahibi uzun yolda kullanıldığını ve yolda bir köpeğe çarptığından dolayı sadece ön tamponun değiştiğini söyledi.

Bu konuda bana ruh ferahlatıcı bişeyler söyleseniz çok memnun olucam.

Saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

2010 yeni kasa olmasına rağmen 32.000TL olması bencede 1 senede yaptığı km'den ötürüdür. Araba temiz ise genel manada bir yetkili servis götürüp gösterip alınabilir biraz daha pazarlık ile neden olmasın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2010 model mazda 3 siyah tourıng at  22500 km dekı aracımı 1 ay once 2011 mazda 3 ımpresıv at ile takas ederek mazda plazaya 32500 e verdım aracımda kaza degısen v.s yoktu bahsedılen aracın fıyatı asağı cekılırse dusunulebılır

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya arkaaşlar caydırmayın adamı bence normal kardeşim 40000 km tamam biraz fazla ama bence eğer içine sindi ise sadece km den dolayı vazgeçmemni öneririm bende dikkat ederdim ama 130000km de araba aldım içime sindiği için al ve mazdanın keyfini sür bence

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya arkaaşlar caydırmayın adamı bence normal kardeşim 40000 km tamam biraz fazla ama bence eğer içine sindi ise sadece km den dolayı vazgeçmemni öneririm bende dikkat ederdim ama 130000km de araba aldım içime sindiği için al ve mazdanın keyfini sür bence

Daha önce 112000 km.de bir ford focus almıştım,132000 km. de sattım.Ben aldığımda sanki bütün bakımların sırası gelmişde beni bekliyormuş gibi :)) epeyce masrafım olmuştu.Araç bozuk yada kötü olduğundan değil bu arada ama ne kadar kullanılmışsa o kadarda yıpranma oluyor doğal olarak.Şİmdi mümkün olduğunca düşük km bir mazda 3 alıp uzun süre o zevki sürmeyi düşündüğüm için düşük km. arıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

uzun süre binmeyi düşünüyorsanız düşük km li bir araç bakmanızı öneririm ben.

bende de 2010 model var 16000km şu anda. Dediğin araç biraz fazla kullanılmış evet. ama düşük km bir aracıda o fiyata alamayacaksındır.

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...