Jump to content

Fiber Tampon Hakkında.

PoweRKursuN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İstanbul Avcılar beylikdüzü esenyurt bahçeşehir esenkent akçaburgaz ilçelerinde fiber ön tampon yaptırabileceğim tanıdık kim var çevresinde tanıdığı olan varmıdır. mazda 323 1991 hb sedan için ön tampon arıyordum bir arkadaş daha uyguna daha hoş bişey yaptırabilirsin dedi. yardım edebilirmisiniz arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Şahsen tanıdığım, bildiğim yok ama ısrarla yaptığın bir hatayı düzeltmek istiyorum.

mazda 323 1991 hb sedan için ön tampon arıyordum

Araban hatchback değilse model isminde hb yazma.

Hatchback bu:

upload%5C59704_1.jpg

Sedan bu:

mazda323_zerog.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracın hb o zaman resimdeki ise, sedan yazmana gerek yok :)

tanıdığım bildiğim o taraflarda benim de yok, sanayi de vardır ama mutlaka yapan yerler.

artı tampona fiber ek yapacaksan tavsiye etmem. ek yerleri zamanla atıyor. ya komple tek parça fiber yaptır, veya orjinal tampon al sorun yaşamak istemiyorsan.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu iş keyif işi ama resimlerdekiler biraz abartılı geldi bana, ince parçalarla sade birseyler yapmak bence en iyisi,umarım ıstediğin gibi biyer ve istediğin gibi bir işçilik bulursun :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ibrahim

Yeniden fiber yapılsa bile pek sağlam olmuyor önerebilceğim ön tampona ek lip takmak olur ancak, bunun içinde opel corsa / laguna / astra / gibi markaların ön tampon eklerini kullanabilirsiniz, lagunayı tam hatırlamıyorum ama opel lipleri kavuçuğumsu bir malzeme olduğundan sanırım tampona oturucaktır ha onlarda bana uymadı derseniz fiat tipo'nun lipleri birebir oturuyormuş diye birşey duymuştum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Arkadaşlar, atladığınız bir nokta var. Bu arabanın tamponu parçalanmış durumdaymış. Yani ya orjinal tampon alacak yada fiber komple tampon yaptıracak arkadaşımız.

Arabanın modeli 323 HB miş. Yani sedan diye yazma ki insanların kafası karışmasın ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ibrahim

Arkadaşlar, atladığınız bir nokta var. Bu arabanın tamponu parçalanmış durumdaymış. Yani ya orjinal tampon alacak yada fiber komple tampon yaptıracak arkadaşımız.

Arabanın modeli 323 HB miş. Yani sedan diye yazma ki insanların kafası karışmasın ;)

Benim söylediklerim hb içindi Mustafa Abi birde golf mk3 yada mk4 (hatırlamıyorum) fiber tampon kalıbı mazdaya uyuyormuş (323hb) :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bari benim sorumda burda aradan cıksın practica için hangi marka uygun olur yanı hos ve idare edecek on tampon altı,, bir lip??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bari benim sorumda burda aradan cıksın practica için hangi marka uygun olur yanı hos ve idare edecek on tampon altı,, bir lip??

Resimdekiler poliset'in bu araç için seri üretim yaptığı model

[smg id=3863]

[smg id=3864]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar benim şuan tamponum hiç yok. demek istediğim 200 250 tl kendi tamponuna vereceğime aynı fiyata fiber yaptırabilirmişim. yaptırabileceğim bi yer arıyorum. yokmu bildiğiniz bi yer.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra ...

tamponu hallettim :) toyota corona tamponu çok şık durdu. sinyallerinide ayarlarsam orjinalden çekici durucak sanırım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya arkadaşlar bu araçlara tampon neresi yapar ben on arka tamponları değiştireceğim ayrıca marşpiyeler de olacak arka tampona difizor istiyorum ama bunu izmit sakarya kim yaparkikaportacılar mı anlar ki bu iştemden?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yeniden fiber yapılsa bile pek sağlam olmuyor önerebilceğim ön tampona ek lip takmak olur ancak, bunun içinde opel corsa / laguna / astra / gibi markaların ön tampon eklerini kullanabilirsiniz, lagunayı tam hatırlamıyorum ama opel lipleri kavuçuğumsu bir malzeme olduğundan sanırım tampona oturucaktır ha onlarda bana uymadı derseniz fiat tipo'nun lipleri birebir oturuyormuş diye birşey duymuştum

hangi kasaları bu opellerin
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Farketmez gözünüze kestirdiğiniz bir aracın tozluk diye tabir edilen ön tampon ekini uydurabilirsiniz yada araçlar için aksesuar satan yerlerden tipo tampon lipi\eki derseniz ellerinde mutlaka vardır

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bakalım bir deneyelim nasıl duracak merak etiim ben komple tampon yanlısıyım ama yapan adam bulamazsak bole yapacağız artık

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...