Jump to content

Airmaxpower

goarakesh
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar,

Mazda 3 aracıma airmaxpower (yakıt tasarruf ve performans cihazı) taktırdım. Performans biraz arttı sanki ama yakıtta pek tasarruf sağlamadı. Sizce nasıl bu cihaz? Araca bir zarar verirmi? işin gerçeği pek araştırma şansım olmadı çünkü bu ürünle ilgili hiçbir forum yazısı bulamadım.

http://www.airmaxpower.net/

teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Böyle uyduruk bir web sayfası olan, email adresi hotmail olan bir şirketin bilgilerine nasıl güvenebiliyorsunuz ? .. Bu tür sistemlerin kandırmacadan başka birşey olmadığını bilmek lazım artık.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Böyle uyduruk bir web sayfası olan, email adresi hotmail olan bir şirketin bilgilerine nasıl güvenebiliyorsunuz ? .. Bu tür sistemlerin kandırmacadan başka birşey olmadığını bilmek lazım artık.

Patron haksızlık etme adama... Belki arkadaş çok kurumsalık, HOMAYLE ENTEGREYİK filan demek istemiştir... :P

Belki HOTMAIL' in yan kuruluşudur kendileri... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Böyle uyduruk bir web sayfası olan, email adresi hotmail olan bir şirketin bilgilerine nasıl güvenebiliyorsunuz ? ..

Siteden kaybediyo evet :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bunun aynısından evde kendiniz de yapabilirsiniz. Masrafı da taş çatlasın 5 lirayı bulur. Kullanacağınız en pahalı malzeme de 2 liralık Tofaş benzin filtresi olur. Merak edenler için tarifini verebilirim. Ciddiyim bire bir işlevi aynı olur :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benzin filtresinin bir ucunu çakmakla eritip 1,5-2 mm kalana kadar daraltıyoruz, diğer ucuna da 5 mm. çapında bir hortum bağlıyoruz. Hortumun diğer ucunu emiş manifoldunun birleşme noktasına bir nozzle yardımıya ya da vakum hortumuna T atarak bağlıyoruz. Filtreyi de sağa sola çarpmasın diye plastik cırt kelepçeyle sabitliyoruz. Hepsi bu :) Bir işe yarar mı diye sorarsanız söyliyim; hiç bir işe yaramaz. Belki manifold basıncını çok az yükseltip rölanti dönüşlerinde stop eden arabalara çözüm sağlayabilir ama güçle, yakıt ekonomisiyle uzaktan yakından bir ilgisi olmaz ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tamamen bu. Amaç silindir içine ekstra hava girmesini sağlayıp torku yükseltmek. Pistonun üzerindeki şekli piston yukarı çıkarken silindir içindeki havaya yön versin diye hesaplayan mühendisler ne kadar havaya ihtiyaç olduğunu bilmiyor ya; bu cihaz o açığı kapatıyor işte ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Merhaba arkadaşlar;

Uzun zamandır aranızda olamadığım için çoğunuz beni tanımaz neyse, Cihazı alan Hakan bey bize geldi ve yakıt ekonomisi yapamadığını söyledi hiç uzatmadan para iadesi yapıp cihazı araçtan söktük.

Aynı zamanda cihazı takıpta 2 sene önceki yakıt sarfiyatlarına dönen bir çok kullanıcı var.

Peki bir şey soracağım çekişi gücü artan ve daha seri kullanılan bir araç yine aynı yakıt değerlerinde yakıyorsa da ekonomi yapmış sayılmazmı, burada Dünya'yı kurtarmıyoruz amacımız benzinli araçları kayıplarını azaltıp %5 ile % 25 arasında ekonomi yapmalarını sağlamak, amacımız bu hizmeti verirken samimi ve dürüst olmak beni bu sitede bilen bilir, teşekkür ederim....

Siteyle ilgili kırıcı ve alaycıda olsa yorumlarınızı dikkate alıp düzenlemeleri yaptıracağım zaten dikkat ettiyseniz site henüz yapım aşamasında, eski sitemi yapan abim kanser hastalığına yenik düştüğü İÇİN ( ALLAH RAHMET EYLESİN ),  domain adreslerine dahi ulaşamadık....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...

Merhaba arkadaşlar;

Uzun zamandır aranızda olamadığım için çoğunuz beni tanımaz neyse, Cihazı alan Hakan bey bize geldi ve yakıt ekonomisi yapamadığını söyledi hiç uzatmadan para iadesi yapıp cihazı araçtan söktük.

Aynı zamanda cihazı takıpta 2 sene önceki yakıt sarfiyatlarına dönen bir çok kullanıcı var.

Peki bir şey soracağım çekişi gücü artan ve daha seri kullanılan bir araç yine aynı yakıt değerlerinde yakıyorsa da ekonomi yapmış sayılmazmı, burada Dünya'yı kurtarmıyoruz amacımız benzinli araçları kayıplarını azaltıp %5 ile % 25 arasında ekonomi yapmalarını sağlamak, amacımız bu hizmeti verirken samimi ve dürüst olmak beni bu sitede bilen bilir, teşekkür ederim....

Siteyle ilgili kırıcı ve alaycıda olsa yorumlarınızı dikkate alıp düzenlemeleri yaptıracağım zaten dikkat ettiyseniz site henüz yapım aşamasında, eski sitemi yapan abim kanser hastalığına yenik düştüğü İÇİN ( ALLAH RAHMET EYLESİN ),  domain adreslerine dahi ulaşamadık....

dündar bey arkadaşların alaycı yorumundan ziyade binbir sahtekarlıkla savunulan cihazın aslında içinde birşey olmadığını, insanları kaldırdığınızi söyleseniz daha samimi olurdu.

o cihazın açılmış içi boş bi kutu olduğunu görmüş birisi olarak yazıyorum!!!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar,

Mazda 3 aracıma airmaxpower (yakıt tasarruf ve performans cihazı) taktırdım. Performans biraz arttı sanki ama yakıtta pek tasarruf sağlamadı. Sizce nasıl bu cihaz? Araca bir zarar verirmi? işin gerçeği pek araştırma şansım olmadı çünkü bu ürünle ilgili hiçbir forum yazısı bulamadım.

http://www.airmaxpower.net/

teşekkürler.

eğer sınırları aşarsam affola .. bu tür cihazları kullanmak istemenizi saçma bulmuyorum çünkü gerçekten çok yakıyor ki bu bir gerçek .. burası türkiye bu tür mallıklar çok normal yani yok bu cihaz az yaktırıyor yok yakıt tasarrufu falan filan inanmayın ! .. ayrıca madem çok yakıyor bıktınız satın abi gidin fiat renault alın .. bu tür ıvır zıvır tırişka şeyleri güzelim mühendislik harikası bir tasarım ve kaliteye sahip arabaya takıp sonra sakın sorun çıkardı cart oldu curt oldu diye kıvranmayın benden size demesi !

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...