Jump to content

Bu Jant Nasıl ve 17 mi Almalıyım 16 mı?

murdock
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Hafif jant al dediler bu nasıl olur?ayrıca kaç inç almalıyım 17 diyende var 16 diyende..içinden çıkamadım siz üstadlarıma bir danışayım dedim..nedir öneriniz? ve jant nasıl olur benim guzuda?

post-2148-141695284131_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 67
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

12

• murdock

10

• honuuu

7

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Jant değiştirecek, yay takacaksan ( hali hazırda var mı bilmiyorum ) 17 al ama yakıttan, komfordan feragat edeceğini bil. Tabii bir de ödeyeceğin bir dolu yeni lastik parası :D

Ha bu jant güzel durur mu onu bilmek zor. Bu soruyu soranların hepsi jantlarını gidip taktırıp beğendi ;) Senin de yapacağın eninde sonunda bu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ediz abi jantın parasını oldu olacak beraber verelim :D hagakure paylaştığın jantlar hemen hemen aynı haksızmıyım? 17 ile 16 arasında çok varmıdır ki?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Ediz abi jantın parasını oldu olacak beraber verelim :D hagakure paylaştığın jantlar hemen hemen aynı haksızmıyım? 17 ile 16 arasında çok varmıdır ki?

İlk cümleyi iyi seçmişsin :D :D , Konuya dönersem 16 dememin sebebini Burak çok iyi açıklamış. 17'" de sadece janta masraf yapmayacaksın,  ayrıca ileride arabada sinirini bozacak çok takırtı tukurtuda çıkabilir , zaten bunu Çamlıcada tartışdık sanıyorum. Ama görsellik olarak tabiki 17 .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu jandı görmeye alışmam gerek sanırım :) Bende Kadir Abi'nin dediğini diyorum almışken 17 alın yeni lastiklerle, diğerinede kışlık lastik takarsınız sezon sezon oh mis :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17 al, 16 alacağına değişme daha iyi

Kesinlikle katılıyorum. Orjinalin dışında 16" takmanın lüzumu yok. Hatta bu soruyu yeni jantların ölçüsü ne olmalı diye sorsaydın 18" derdim sana. Konfor aramaya 10 sene sonra başlarsın. Tangır tungur gezersin ama araba bi o kadar daha güzel görünür gözüne.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kesinlikle katılıyorum. Orjinalin dışında 16" takmanın lüzumu yok. Hatta bu soruyu yeni jantların ölçüsü ne olmalı diye sorsaydın 18" derdim sana. Konfor aramaya 10 sene sonra başlarsın. Tangır tungur gezersin ama araba bi o kadar daha güzel görünür gözüne.

Abi benim ki 15" ;) 17 bana fazla bile :D

Lütfen bu jantı takma :))

Zevk meselesi tabi ama en iğrendiğim jant tipi bu. çeşitli arabalarda görüyorum. hiç bir arabada sevmedim.

Hocam o zaman öneride bulun lütfen :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İllaki 17 takacaksan eğer paraya kıyıp hafif jant al.Lastiklerinde yumuşak olsun.Jant büyüdükçe lastik-çamurluk arası boşluk daha fazla gözüne görüncek.Bu seferde yay takacaksın.Yay takacaksan OMP önermiyorum.Yumuşak yay tak.Bülent'in yay ları fena değil.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda 3 kaslı görünen bir araba. kaslı görünen araçlara kalın 5-6 kollu jantları daha çok yakıştırıyorum.

aşağıdaki linkten aracınıza yakışacak jantı bulabişlirsiniz.

http://alu-kola.elektrony.cz/konfigurator?&auto=ma&model=3&velikost=16&typ=typ%20BL%20Limousine#

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İllaki 17 takacaksan eğer paraya kıyıp hafif jant al.Lastiklerinde yumuşak olsun.Jant büyüdükçe lastik-çamurluk arası boşluk daha fazla gözüne görüncek.Bu seferde yay takacaksın.Yay takacaksan OMP önermiyorum.Yumuşak yay tak.Bülent'in yay ları fena değil.

Jantın hafif olup olmadığını nasıl anlayacağımı bilmiyorum ki Murat abi :)

mazda 3 kaslı görünen bir araba. kaslı görünen araçlara kalın 5-6 kollu jantları daha çok yakıştırıyorum.

aşağıdaki linkten aracınıza yakışacak jantı bulabişlirsiniz.

http://alu-kola.elektrony.cz/konfigurator?&auto=ma&model=3&velikost=16&typ=typ%20BL%20Limousine#

hemen bakıyorum :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Linklerde ki fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla fazla albenili bir jant değil Faruk. Bence de 5-6 kollu göze daha hoş görünen jantlardan yana tercihini kullan derim. Geçen bir golf de gördüm 5 kollu mükemmeldi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Linklerde ki fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla fazla albenili bir jant değil Faruk. Bence de 5-6 kollu göze daha hoş görünen jantlardan yana tercihini kullan derim. Geçen bir golf de gördüm 5 kollu mükemmeldi.

mustafa benim paylaştığım da zaten 5 kollu sayılıyor onu mu diyorsun?
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mustafa benim paylaştığım da zaten 5 kollu sayılıyor onu mu diyorsun?

Yok senin paylaştığın değil, arıyorum şuan nette bulabilirsem linkini atarım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...