Jump to content
Guest dumann

Kalkış anında arada bir gaz yemiyor + rolanti durmuyor?

Tavsiye Edilen Mesajlar

hagakure

Aracınızın sorununu detaylı olarak yazarsanız , daha rahat bilgi verebiliriz.Aracınız lpg demi gaz yemiyor benzinde mi ,bakımları yapıldı mı? değişen parçalar var mı? vs.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Burak

İsmail, anlaşılan forumlara çok aşina değilsin. Burası MSN gibi bir yer değil. Yapılacak şey sen problemini detaylıca yazarsın fikir sahibi olanlar da mesajını görünce yorumlarını yazar. Bu bir dakika sonra da olabilir bir gü sonra da..

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
zoptrik

hava akışmetre sorunu olabilir veya aracınız emme manifoldu ve çevresinden hava alıyor olabilir en doğru bilgiyi aracınızı bilgisayara bağlatarak bulabilirsiniz.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Guest mustafa_g

Arabayı komple Irak'a götürüp bir de oradaki ustalara baktırsan ya. Belki oradaki ustalar çözer problemlerini.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
ugurince

eywallah  kardeş elktirik ustası bağladı bilgisayara  2 tane egzoz müşürü bozuktur dedi bana  bende egzozcu arkadaşa  gitim bana  sadece 1 tane egzozmüşürü  var dedi oda egzoz  manüfordunda  zaten bende baktı  sadece  bir  tane  var başka yok işte tekrardan gitim ustaya 1 tane var die yokdedi ikki tane  var dedi işte aldırmak istedim işte ırakkuzeyinde ama  işte tam olarak emin deyilim ondan olup  olmadından  ?  valla ömrümü  yedi  bu ara  ba binemiyoru 2 aydırrr??? :dua:

şırnakta usta vardır herhalde ama eğer anlayan yoksa mardine ya da batmana aracı getirebilirsin ama en güzeli götür Irak a arabayı sıfırla geri dön

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...