Jump to content

Yılın en güzel otomobili... Lütfen destek verin.

okkko
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Değerli Arkadaşlar,

Autoshow dergisi Autobild grubu bünyesinde yer alan diğer kardeş dergileri ile birlikte 6. kez “yılın en güzel otomobilini” seçiyor. 2011 model yılının en güzel otomobilleri değerlendirilirken fiyat, test verileri veya çevrecilik gibi konulardan bağımsız değerlendirme yapılması; sadece aracın güzelliğinin dikkate alınması vurgulanıyor. 25 ülkedeki 40 milyon okur değerlendirmeye katılacak. Konsept otomobiller kategorisinde 88. sırada Mazda Shinari ve 89. sırada Mazda Minagi modelleri yer alıyor. Autoshow okuyucuları oylarını www.autoshow.com.tr adresinden girerek kullanabiliyorlar.

Mazda’nın geleceğini şekillendiren “KODO” tasarım dilinin ilk kez ifade edildiği Mazda Shinari ve Mazda Minagi modellerimizin Türk otomobil severler ve forum üyeleri tarafından büyük ilgi ile karşılanacağına inanıyorum.

Desteklerinizi esirgemeyin...

Kısayolunu aşağıda paylaşıyorum:

http://bjmail.dbr.com.tr/AWARD_DESIGN2011/sorgua.asp

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

oyumu verdim :) yanlız anlamadığım mazda'nın diğer serileri neden yer almamış bu listede.mesela ford c-max var ama mazda 5 yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

A-DS4

B-V60

C-Camaro

D-Evoque

E-Shinari

Ama;

A'da 3'ü

B'de 6'yı

C'de Cx-7 yada 5'i

D'de ise Minagiyi de görmek isterdik.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

A-DS4

B-V60

C-Camaro

D-Evoque

E-Shinari

Ama;

A'da 3'ü

B'de 6'yı

C'de Cx-7 yada 5'i

D'de ise Minagiyi de görmek isterdik.

birde minagi yi minari diye yazmışlar yoksa benmi yanlış okudum:))
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

oyumu verdim :) yanlız anlamadığım mazda'nın diğer serileri neden yer almamış bu listede.mesela ford c-max var ama mazda 5 yok.

bunlar hep bu yıl lanse edilen araçlar olduğu ve mazda'da bu yıl lanse ettiği araç olmadığı için sadece prototip-concept segmentinde yarışa giriyor mazda. mazda5 geçen yılın aracı, cx7 veya mazda3 zaten eski yılların araçları. o yüzden sadece conceptlerde yarışıyoruz...

Benim tercihim ise şu şekilde;

A-picanto

B-V60

C-CLS

D-Infinity

E-Shinari

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu oylama her yıl yapılır ve hep Almanlar kazanır...:D

tabi abi. ancak 2009'da yapılan oylamada JAPON mazda3'ün birinci olduğunu biliyor muydunuz? Dikkatli bakarsanız birinci olan tek avrupa dışı marka Mazda. Kolay birşey değil avrupa'da japon'un en güzel araba olması...

post-1225-141695284252_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben bu yıl en çok öne çıkanlara göre sıralama yaptım

A-DS4

B-Chevrolet volt/ opel Ampera

C-Ferrari FF

D-Range Rover Evoque

E-Shinari

Minagi'nin önden çekim resmini koysalardı şansı olurdu, arkadan Kia Sportage ın ikizi gibi duruyor, özgün değill pek..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben elektirik olayını can-ı gönülden destekliyor ve oyumu üzülerek de olsa Renault-Zoe ye veriyorum. Amperaya Opel yüzünden vermedim.

A-Nissan Leaf

B-Chevrolet Volt

C-Audi A7 Sportback

D-Toyota Prius (hybrid)

E- Renault Zoe

Mazdanın elektirik ve hybrid konusunda işi bu kadar ağırdan almasını da anlamış değilim. :o Acaba "Siz gidin, ben yetişirim"mi diyor?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

a- leaf

b-suzuki kizashi

c- merso slk

d- infi

e- şinasi

şinasi'ye biz de bu kadar destek olduktan sonra 1. olamazsa, yuh derim... destek devam. her farklı IP'den yeni bir oy... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...