Jump to content

Artık zamanı geldi Mazda 6

babatolia

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar istemeyerekte olsa artık arabayı satmak zorundayım, önce sitemize ilan verip daha sonra ilan sitelerine vericem. genel olarak arabanın durumunu bilsenizde kısa bir açıklama yapmak istiyorum,

mazda 6 sedan, sedefli beyaz, en full versiyonu otomatik vites dahil. araçta en ufak bir arıza yada sorun yoktur,

EKSİKLİKLER: aracın muayenesi bitmiştir, cd playerın içinde cd sıkıştığı için cd kısmı çalışmıyor,

FAZLALIKLAR: orjinal 17" AVA jantlar ve 205*40*17" lastik(5adet) sağ-sol egzost çıkışları (biri abart diğeri orjinal susturucusu çatal yapılmış hangisi istenirse çalışır) llumar amerikan çizilmez siyah cam filmi (5cam).orjinal ses sistemine ilave olarak magnat bas anfisi (750RMS)+iki adet bolt marka kapasitör ve magnat iki adet 38 cm 1500 watt subwoofer koltuklara monte edilmiş bagajdan çok çalmamıştır, 8000K xenon, tampondaki plastik grill metal renkli çelik grill ile değiştirildi, orjinal mps spoileri takıldı, stopların yanma düzeni değişti stop gurubunda park ve frenler 2"şerli yanmakta, çelik kartel muhafazası takıldı,

fiyatına gelince ben bana pazarlık yapılmasını sevmediğimden pazarlıksız fiyat söylüyorum, eksiklikleri göz önüne alarak anahtar teslim fiyat olarak herşey dahil bütün eksiklikleri benim yapacağımı düşünerek 26.000 lira istiyorum.

ama yok muayeneyi ben yaparım, cd playerden neolacak cd sıkıştıysa 20 liraya sökme takma yok arıza varsa ne kadar tutabilirki diyorsanız, bende ceketimi alır çıkarım 25.000 liraya hayırlı olsun derim.

fazlalık kısmını pek hafife almayın yaptırmak isteseniz 6.000 lira civarında tutar...

hakan: 0532 486 25 90

preview

preview

preview

aşağıda galerinin linkleri vardır

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

inatlaştım ya, yurdum insanı nasıl pazarlık yapıyor inanamazsınız, arkadaş pazarlıksız fiyat diyorum anlamıyorlar hala pazarlık, hala pazarlık... 24bin teklif ediyorlar hep sanki anlaşmış gibi, bende olmaz diyorum. telefonu her kapatışımda da acaba versemiydim diyorum :) hayırlısı olsun çok da acele etmediğimden şu ara pek sallamıyorum :)

Hakancım ne yaptın? Sattın mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

dün geldi güneşlikler ama vakit bulamadım takmaya, ışıklı göndermiş satıcı, 50 sterlin verdim, türkiyeye kargo bulduğuma  dua ettim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kaporta parçasını dert etme Vaneo'da, zaten kaskosuz binilmez. Bakım parçaları pahalı değil, sen zaten yetkili servisçi değilsin. Benim yaşadığım tek arıza fren müşürü oldu oda 45 lira idi. Ama parçaları illaki ucuz değildir, fakat bulunabilir zira aynı motor şanzıman a ve b serisinde de kullanıldı...

sen bilirsin abi ..yaw bizim tanıdıkta var satıyoruz bu direksiyon pompasını çıkma almış (600 tl ) paso bi sigorta takılıyor artıyor tamirciye gidiliyor nedir ki..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla bu bizim ailenin 5. vaneosu oldu, hiç başıma gelmedi açıkçası

vaneonun servislerde söylenen pek arıza yapmaz tek belli arızası direksiyon pompasıymış öyle söylediler...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

club"den birisinin almasını çok isterdim ama kısmet değilmiş, aracı yeni aldığım eve peşinatta kullandım. ama şurasını da söylemekten geri duramayacağım aracımın ya hiç piyasası yokmuş yada araç aksesuarlı olduğu için arabayı bi fırlamanın arabası sandılar herhalde arayan soran olmadı.. ama bu segmentte hala alınası en iyi araba olduğunu düşünüyorum. (merak edenler için aracı peşinatta 27bin liraya saydırdım, müzik tesisatını da söktüm.)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...