Jump to content

Satılık 2009 Mazda3 Impressive

Mert

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

hayırlı satışlar Mert.

Daha sportif olarak belirlediğin bir şey var mı ? benim aklıma scirocco geliyor ama fiyat yüksek bu araca göre :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Daha sportif olarak arayış içindeysen Alfa romeo gt var, sahibinden.com'da istanbul'da. Emsallerinden çok daha ucuza; 29.900 TL ye satıyor ve tamamen servis bakımlı. İşlem gören tek parçası da yetkili servisinde yapılmış. Bana güven sağlayan biri gibi geldi, telefonda konuştuğumda. Onu tavsiye edebilirim şahsen.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim Savaş abi, dediğin gibi sciroccolar pahalı biraz. Alfa romeo GT olabilir pek tutulmuyor ama şekli, gücü yerinde. Mitolara falan da bakıyorum, sattıktan sonra üzerine biraz eklemek gerekicek tabiki.

Öncelikle bi satalımda.. param cebimde olsun.

Yarın sabah araba pazarına gidiyorum bi orda deneyim şansımı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya yemin ediyorum şok oldum gülüyorum kendi kendime :) :)

açıklamalar dalga geçer gibi.

DİKKAT: Yalnızca mesaj atarak ulaşın ve telefon numaranızı bırakın.

Ciddi gördüklerimize geri döneceğiz.

:) Ben 34'e vereceğim müşteri bulamıyorum bu adam 41'e satarmış bir de

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bnmkide 2005 ,32 yazacam 30 a bırakırım:)))

Hemşerim aman ha. Satıpta beni yalnız mı bırakacan?

Bence 2. el araç alıp satarken kasko bedeline bakmak gerekir diye düşünüyorum. Bu bedelin çok altında ya da çok üstünde fiyat vermek bana mantıklı gelmiyor. 39-42 arasındaki tüm fiyatlar normaldir aracın durumuna göre.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı o zaman. Ben de sedan olmayan araca binmem. Hatta bagaj arabadan bile önemli benim için.  ;D Çocuk olunca böyle maalesef.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Piyasada az bulunan araçların kasko değerleri her daim daha düşüktür. Mitsubishi, Proton, Alfa Romeo, Saab gibi markalarda kasko şirketleri; servislerin uzak oluşu, parçaların yurtdışında gelmesi, yetkili servislerin çoğunlukla daha yüksek maliyetle çalışmaları ve tamirin haliyle daha pahalı oluşu vesaire gibi nedenlerden ötürü daha çabuk perte çıktıklarını düşünüyor. Önden yarım metre içe göçecek biçimde hasar alan renault marka araç tamir ettirilirken proton marka araç perte çıkarılır çünkü hasar masrafları daha yüksektir.

bu yüzden fiyatlandırırken Mazda'larınızı, kasko değerine takılmayın. Çok komik rakamlarla karşılaşabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar aradığım aracı bulduğum için satışı bir an önce gerçekleştirmek istiyorum. Fiyatı sahibindende 34.000 yaptım. Burdan bir arkadaş almak isterse 33.500'e vereceğim artık.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Hanımı ikna et al şua vaneoyu benden, bende alayım 3 ü :D

Bugün yolda gösterdim birtane Iyhghhh yaptı.Doblonun aynısı dedi burnu hariç , hiç şans kalmadı bu sayede :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Şu chip bir gelsinde  alayınıza gaz, alayınıza isyan :D

Benim kablo ve sensörüm gelmeden senin chip gelirse o zaman sorarım ben sana isyanı :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Saygılarımı iletiyorum eşine :D Şu chip bir gelsinde  alayınıza gaz, alayınıza isyan :D

Performansına bir yorum yapmadı zaten. Neyse motor temizliğine gelicem o zaman birkaç foto çekerim içinde dışında sizinkinin, belki bir şans :D

Yoksa Sedan Mazda3 veya Hyundai Santa Fe'ye taktım şimdi de.

Bu arada Mert ilanın için bu fiyatdan Geri dönüşler ne alemde?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...