Jump to content

Mazda 3 için ilk adımı attım,

hydr

Tavsiye Edilen Mesajlar

6 yıldır memnuniyetle kullandığım nissan primeramın satış ilanını verdim bugün. Aslında NİSSAN dan çok memnundum ama yeni kasanın tasarımı çok itici geldiği için almayı hiç düşünmedim. Japon arabalarını beğendiğimden MAZDA 3 almaya karar verdim. Aracın satışı olur olmaz; İzmir, Aydın, Denizli, Muğla bölgesinden 2007 ve üzeri siyah HB Dynamic arıyorum, beyaz HB veya Sedan da olur (beyaz pek yok gibi ama) Diğer renkleri düşünmüyorum. 30.000 çok zorlarsam 31.000 TL. civarı 75-80 bin km.yi geçmemiş bir araç arıyorum. Bildiğiniz varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Aracımı 12.250 TL. den satışa çıkardım, Ben çok memnundum primeradan.

Arıza yapmadı hiç diye bilirim (anladığım kadarıyla MAZDA da öyle) rutin değişimler dışında tabiki. Yeni kasanın teknik özelliklerini bilimiyorum sadece tasarımı hoşuma gitmediği için NİSSAN dan vaz geçtim. Bu klüp sayesinde MAZDA 3 almaya karar verdim dilerim yanılmam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eski kasada rahat rahat bulursunuz o fiyata. Aslında 34-35lere çıksanız bir üyemiz yeni kasa impressive satıyor...

Çok zorlamak istemiyorum, ama bakalım önce arabamı istediğim fiyata satayım, teşekkürler.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arabanıza ne istiyorsunuz ilan varsa link yazarmısınız araba arayan arkadaşlar var

Link nasıl ekleniyor bilmiyorum ama sahibinden.com da gözüküyor Bodrumdan verilen NİSSAN PRİMERA SPECİAL EDİTİON modeli 1999 model. 12.250 TL.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla sırf sedan olduğu için bnm hb küçük geldi çocuk olunca bu arada takas eden olursa sedan hb haberim olsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

valla sırf sedan olduğu için bnm hb küçük geldi çocuk olunca bu arada takas eden olursa sedan hb haberim olsun

Bizde HB aracımızı satıp Sedan alıcaz kısmetse .Allah izin verirse Haziranda çocuk geliyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Çok zorlamak istemiyorum, ama bakalım önce arabamı istediğim fiyata satayım, teşekkürler.

31 verdikten sonra bence 2009 model yeni kasa araçlara bakın. Touring 32-33 arası karşınıza çıkabilir. Adınıza hayırlısı olsun. Ayrıca Japondan şaşmadığınız için tebrikler :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

31 verdikten sonra bence 2009 model yeni kasa araçlara bakın. Touring 32-33 arası karşınıza çıkabilir. Adınıza hayırlısı olsun. Ayrıca Japondan şaşmadığınız için tebrikler :)

biz de şimdi diyoruz neden 3 bin lira fazla verip impressive almadık diye ama o zamanki şartlarda imkanlar toruing'e yetmişti. :)

hayırlı satışlar ve alışlar bu arada.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

biz de şimdi diyoruz neden 3 bin lira fazla verip impressive almadık diye ama o zamanki şartlarda imkanlar toruing'e yetmişti. :)

hayırlı satışlar ve alışlar bu arada.

Biz onuda alamıyoruz ki Savaş :) dediğin gibi imkanları zorladığın yere kadar herşey .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Biz onuda alamıyoruz ki Savaş :) dediğin gibi imkanları zorladığın yere kadar herşey .

olur bir gün Ediz inşallah :)

Bizde ev bakıyoruz hatta aracı takas yapsam mı diye düşünüyorum ama bizim hanım istemiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

olur bir gün Ediz inşallah :)

Bizde ev bakıyoruz hatta aracı takas yapsam mı diye düşünüyorum ama bizim hanım istemiyor.

Evet Allah sağlık versin hepimize ilk önce Savaş. Ev önemli gerçekten , İnşallah gölnünüze göre bir Ev çıkar karşınıza kısa zamanda.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nissan primera ilanı bugün verdim pazartesi bakmaya geliyorlar, hemen satılacak gibi.

Sunroof lu istediğim için impesive pek yok o fiyatlara, hayırlısı bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...