Jump to content

Satılık 2005 dynamic

joys_eftelya

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar 135 bin km de hiç br sorunu olmayan içindeki etiketleri dahi duran boyasız değişensiz darbesiz sedef kırmızı 2005 model lpg li dcnamic modeli hb bütün bakımları yapılmış şanzuman yağına kadar yeni değişmiş 1 tl masrafı yok aracım artık bagaj küçük geldiği için sedan araba alacapğğım o yüzden satmayı düşünüyorum piyasayı az çok bilen arkadaşlar sizce ne kadar istemeliyim pek piyasayı  bilmiyorum çünkü henüz ilan vermedim.yani bakım çok önemli bence 1 lira ucuza alırsın lastik ölmüştür 4 lastik 800 lira zaten bnm lastiklerde yeni 10 bin bakımıda 1000 km önce yapılmış

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

umarım çükü binmekden zevk aldığım bir araç ama çocuk geliyor ve bagaj yetmeyecek.eğer bulamazsam takasla satacam işte piyasa ne kadar ne isteyelim fikirlerinizi yazarsanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

öncelikle hayırlısı olsun, 23000 ile 25000 arası bir fiyat hem alıcı için hem satıcı için ideal bir rakam olacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben 2004 hb.manuel kırmızı boyasız aracımı geçen ay 20 bine sattım.internette fiyatların biraz uçuk olduğunu düşünüyorum.en iyisi kasko bedeli üzerinden hesap yapmanız

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

nasıl kasko bedeli üzerinden bide eğer senin araban dcnamic modeli ve lpg dde varsa çok ucuza satmışsın bence

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

nasıl kasko bedeli üzerinden bide eğer senin araban dcnamic modeli ve lpg dde varsa çok ucuza satmışsın bence

ben 'lpg var daha pahalıya satılması lazım' fikrine hiç bir zaman katılmıyorum zira araba alırkende lpg yok daha gaz taktırcam birazdaha fiyat düş dememde.fabrika lpg'limi üretmişki ben direteyim.bu tamamen kişisel zevk yada kişisel ihtiyaç.ben günde 20 km.anca yapıyordum o yüzden ihtiyaç duymamıştım.birde farzedelim pert olunca kasko şirketi ne kadar veriyorsa bence aracın asıl piyasasıda odur.ben öyle hesapladım ve sattım tok satıcı değildim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2005 hb.manuel 27.700.

tahminim kasko bu araca 22-24 arası ödeme yapar.ortalama bedel herhalde budur.birde şu var az önce ilanlarda denk geldim sırf 30 bin km.de diye 2006 model aracına 31.500 yazmış.şimdi bilmeyen adam aa benimki 2005 demekki benimkide 28 falan eder deyip tak yapıştırıyor ilanı.kasko km.takmaz.ben kaskodan cam değiştirmiştim adam bana cam yıpranmış diyerek 750 yerine 550 ödemişti srvise kalan 200 tl.yi ödeyip camı yenilemiştim :D saçma belki ama öyle.camı değişen iş makinesiydi gerçi ama sistem aynı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya işte ben o ilanlara bakmadan sizden fikir almak istedim ne kadar yazayım ilana diye ama çok uucuz yazıp piyasayıda düşürmeyelim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçen hafta sizin araçla aynı kondüsyonda ve boyasız, darbesiz, sedan, 123 binde ve tamamen yetkili servis bakımlı, garantisi bitmemiş lpg'li 2004 model comfort aracımı 22.500' e ilana verdim, 6 gün sonra 22.300'e sattım. Xcarlink marka usb/aux girişli mp3 çalar aparatı, park sensörü, direksiyondan kumanda, 6'lı cd çalar gibi ekstra özellikleri de vardı. Ciddi alıcı gibi görünen 5-6 kişiyle mesajlaştım, 3 tanesiyle telefonda görüştüm, 2'si arabaya bakmaya gelecekti, ilk bakan gelip aldı zaten.

İnternette baktığımda aynı temizlikteki araçlar 25-28 bandındaydı. Ama ben ederinin o olduğu kanaatine vardım. Galericilerin hiç biri 18 bin TL'nin üstüne çıkmadılar ve zaten yenilenmiş ve ekstra donanımlı sıfırı 39 Bin TL'ye satılıyor. 6-7 yıllık bir aracın azami %50 değer kaybetmiş olması kesinlikle mantıklı geliyor. Sizin aracında sıfırı da 42 Bin TL fiyatla satılıyor şu anda.

Bana göre de aracınızın ederi 24-24.500 civarıdır. Pazarlıksız o fiyata rahatça satarsınız. Ama çoğunluk gibi 26-27 yazıp, telefon edenlere 30 saniye sonra 25'e bırakırım diyebilirsiniz. (Bugünlerde sıklıkla karşılaştığım bir durum çünkü; 39 Bin yazıp 35'e kadar düşenler mi dersiniz, 28 Bin yazıp daha henüz arabanın servis fişlerini sorduğumda 25'e bırakırım, servis fişleri de var diyenleri mi... )

Özetle satmak istiyorsanız 24-24.500 yazın, emin olun daha çok işe yarayacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence de 23-25 arası makul vatandaşın biri 2001 model 250000 civarı km yapmış 323 e 20000 istiyordu ama nerdeyse 2 yıldır ilan durruyor internet fiyatları çok abartı arkadaşım 80000 deki 99 model kllimasız familia ya 11500 istiyordu ( internette öyle diye ) iki ay sonra 9.5 a sattı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet haklısınız bende bakıyorum millet uçmuş 27-28 isteyen  var bnm aracın aynısına ama bencede ederi dediğiniz gibi 24-25 liradır bence

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir. Talep halinde yeniden açılabilir.

kilit.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...