Jump to content

CD Changer Çalışmıyor

dmeryigit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar selamlar,

Aracımdaki cd player son günlerde eziyet etmeye başladı, 2 şarkı dinliyorum sonra atlama yapıyor ya da hiç çalmıyor, kullanım kılavuzunda temizleyici cd kullanmayın demişler, muhtemelen lensinde bi sıkıntı oluştu. Servise gittiğimde göğüsü aşağı indirirlerde 2 gün sonra tıkırtılar başlarsa diye işkilleniyorum  ??? Radyo dinlemek dışında :) daha kolay ve pratik bir çözümü olan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu forum da okuduğum xcarlink diye bi cihaz var aracın orjinal teybine takılıyor ve bu sayede hafıza kartı, usb gibi harici cihazları okuyabiliyor.Ben bu cihazı  görmedim tam olarak nasıl bişey bilmiyorum. Yeni teyp veya tamir ücreti fazla gelirse bu cihazı alman daha mantıklı olabilir.İstersen araştır güzel bi cihaza benziyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mantıklı bi ürüne benziyor ;) Yarın fiyatınıda öğrendikten sonra karar veririm artık. Örnek montajlarını inceledim mazda 6 içinde uygun soketi varmış ayrıca direksiyon üzerindeki tuşlarla da cd yi kontrol edilebiliyormuşuzi muhtemelen ses kalitesinide bozmayacaktır. Bakalım fiyatına ne diyecekler ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

benimkide bozuldu çoğu kişinin olduğu gibi aracım 2006 mazda 6 cd değiştirme tuşuna bastım basış o basış ne cd değiştirdi ne cd yi çaldı nede cd yi çıkardı moralim bozuldu bana yol yordam gösterin lütfen  :'( :'( :'(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:D ben bozmadım sen bozdun eheh . valla benim kulaklar duymadığı için cd player aynen yatıyor :) bir geri kamera ihtiyacım var. dediğim gibi Ameliyat çıkmazsa hediye ederim :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazdalardaki ses sistemleri birkac farkli firmanin urunleri. Eger tehlikeye atmak istemezsen en iyisi servise goturup sokturmek ve arizasi belirlenince fiyat almak. Diger turlu anlamayan birine teslim etmek riskli olabilir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Onur, konuna verilebilecek tüm cevaplar verilmiş. Kayseri'deki servise güvenmiyorsan o zaman iki seçeneğin var ;

1. Mazda'dan anlamayan birine söktürüp baktırmak

2. Ankara'ya gitmek.

Siteyi kullanan üyelerimizden bizim de asgari beklentilerimiz var. Bunlardan biri de ana dilimiz olan Türkçe'nin düzgün kullanılması ;

http://www.mazdaclubtr.com/21744/mazdaclubtr-turkceyi-seviyor-ve-korunmasi-icin-ozen-gosteriyor/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

burak abicim teybi soktum 3-4 yere goturdum hic biri tamir etmeye yanasmadi cok farkli hassas oldugunu soylediler kayserideki servise gelsen inanki arabani goturmezsin sende

oguzhan isimli modda once mazda 3 konusuyla birlestrdi sonra bnimkinin alt kasasi olan mayis ayinda acilmis bir eski kasa mazda 6 konusuyla birlestirmis gorenler bu eski konu diye bakmadi belki bekledigim cvplari alamadim bekledigimm cevapda ben surda yaptirdim gayet guzel oldu vs cevabiyydi

turkce konusuda telefondan yazdigim icin bole yazmak zorundayim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sitede birak makyajliyi, Mazda6 kullanicisi bile bir elin parmagini gecmez. Bu sebeple bu tarz bir cevap gelmesi zor.

Kisacasi sunu soyleyebilirim, guvenmedigin herhangi bir servis disaridakilerden daha cok yardimci olacaktir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...