Jump to content

Benim Mazda3 de angellandı:)

BvRaQ
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ebay'da Focus için felan satanlar da Mazda3 resmi koymuş, dikkatimi çekti. Sanırım en çok yakıştığı iki arabadan biri olduğu için. bazı BMW'lerde beyaz var. Orjinal mi sonradan mı bilmiyorum ama, onlar da çok güzel duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi bak bu Enes'te tehlikeli. Ankara veya Ankaralı biriyle alakalı bir konu döndümü hemen giriyor foruma.

Yok abi Aşti'de işim vardı, döndüm hemen girdim foruma; tesadüf etmiş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

foto taze bıttı arkadaslar telden cekmeyı denedım olmuo walla artk ıı bı makına gecerse elıme cekıyım ;)yada enesın cektıgı fotoları fotomontajla kırmızı yapıp plakayımı degıtırsem :666:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

foto taze bıttı arkadaslar telden cekmeyı denedım olmuo walla artk ıı bı makına gecerse elıme cekıyım ;)yada enesın cektıgı fotoları fotomontajla kırmızı yapıp plakayımı degıtırsem :666:

Abi aman yapma Ankara'nın adı çıkıyor sonra fatoşçu diye :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de bir ara düşünüyordum ama Mazda 6 nın farları küçük olduğu için hiç yakışmayacak gibi görünüyordu vazgeçtim..

Mazda 6 da daha da güzel duruyo Burak abi,bak ben yaptırıcam görürsün fotoları ;)

hayırlısı olsun bu arada :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan, Mazda 6 da angel uygulamasını ebayde bir resimde görmüştüm çok güzel gelmemişti. Benim fikrim tabii. Sebebi de yukarıda belirttiğim gibi farların küçük ve 4 adet olması..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...