Jump to content

2010 Mazda3 Far Yıkama Kapağı

Guest serkann
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar  2010 model mazda 3 var bende dün sol ön far yıkama kapağı kırıldı bayilere sordum 250 civarı diyorlar küçüçük kapağa varmı bildiğiniz çıkmacı yada yan sanayi satan bu parçadan bilgi verirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

servise sordum sormaz olaydım :) 390TL dediler yalnızca kapak için

Yalnızca kapak olmayabilir Sanırım içinde püskürtme mekanizması da vardır.  Bazı parçalar malesef ayrı satılamıyor. Bu da onlardan biri olabilir.

4B20MJ1.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

özellikle sordum sadece kapak dediler, mekanizma hariç .. ebay den arıyorum sabahdan beri bulamadım. ya küçücük kapak .. tampon ne kadar dedim 410 TL dedi arkadaş güldük beraber :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yakin tarihte kazadan sonra ben de degistirdigim icin biliyorum ki " sadece kapak satin alinabiliyor!" . Rusya'da original kapak fiyati 1500 ruble yani 50 usd civari. Ama, kapak boyali olarak gelmiyor, boyanmasi gerekli. Benim yeni on tampon komple boyandigindan sorun olmadi. Sizin SOL kapagin article numarasi BWEH-51-8H1 (yine de kontrol edin ve siparis ederken mutlaka "sol kapagi" belirten article numarasini verin!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya peki rusyadan herhangi bir siteden alma şansımız var mı? Burak hocam verdiğiniz adres fiyat için bi sayfaya yönlendiriliyor ama orada da ürün bulunamadı diyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...