Jump to content

mazda 3 impressive

umit007

Tavsiye Edilen Mesajlar

ümit ben daha ilan vermedim ama su sıralar paraya sıkıstıgım ıcın satmayı dusunuyorum

arabam:2011 impresive 4 aylık otomatik kristal beyaz km 6000 de aracı aldıktan sonra

ek olarak necvox multimedya 2000tl

zenon far 750tl

cam filmi 250tl

kış lastikleri 3 aylık yanında verilecek

krom egzoz ucu 80tl aksesuar takılmıstırçilk defa fiyat verecegım bayi satıs fiyatı pazarlıkla 46.750tl  3000 lirada donanım ekle 50.000 tlye  denk geliyo ben 42500 e verecegım bu arada arabada nokta çizik yok daha sıfır kokusunu hissediyorsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ümit ben daha ilan vermedim ama su sıralar paraya sıkıstıgım ıcın satmayı dusunuyorum

arabam:2011 impresive 4 aylık otomatik kristal beyaz km 6000 de aracı aldıktan sonra

ek olarak necvox multimedya 2000tl

zenon far 750tl

cam filmi 250tl

kış lastikleri 3 aylık yanında verilecek

krom egzoz ucu 80tl aksesuar takılmıstırçilk defa fiyat verecegım bayi satıs fiyatı pazarlıkla 46.750tl  3000 lirada donanım ekle 50.000 tlye  denk geliyo ben 42500 e verecegım bu arada arabada nokta çizik yok daha sıfır kokusunu hissediyorsun

kulağa hoş geliyor yani...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet erzurum uzak.valla 44.500 fiyat aldıysan cok guzel forumda bayii arkadaslar var en son satıs fıyatları nedır acaba bence fiyat aldıgın yeri degerlendır umarım ıstedıgın guzel bır araba denk gelır

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

beyaz mazda 3 impressive sedan  arıyorum..özellikle antalya dan olursa süper olur

Ümit bey otomatik değil ama 2011 beyaz sedan aracımı satışa çıkardım. fiyat 40.000. bilginize

Edit: Yeterli zaman geçmesi ve ilan sahibinin güncellememesi nedeniyle bu ilan kilitlenmiştir.

İlgili Moderatöre yapılacak başvuru sonrası ilan aktif edilecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...