Jump to content

2010 Mazda 3 Impressive LPG ile 6.000 Km Testi

Fotifoti
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• 1 yıl sonra ...

:)

Az gittim uz gittim, dere tepe düz gittim  :tey:

Rota : Elazığ -> Ankara -> Eskişehir -> Antalya -> Ölüdeniz -> Marmaris -> Manisa + İzmir (izmir arası 30 km) -> Bursa -> Yalova -> İzmit -> İstanbul -> Ankara -> Elazığ .. oh be :)

Bu yolculuğum esnasında tüm mazdadaş adminlerimizle tanışma fırsatı buldum. Hatta Genel Müdürümüzle de tanıştım. Feci keyifli güzel bir yolculuk oldu. Dönüş yolunda radar yemeseydim tam olacaktı :)

Aşağıda yakıt takip programıyla (Car Care) aldığım istatistikler var. Mazda 3 ne yakıyor ? diye sormayınız artık :) bu 5829 km içerisinde her tür yol koşulu var. Türkiye'nin tüm coğrafi yapısı var .Antalyanın dağları , sahildeki virajları, düzlükleri ,ovaları, fırtınası , çamuru, dağı istanbul trafiği , dip gazı , 90 sabiti ..  tam bir yakıt ortalaması diyebilirim . Bunun yanında maşallah  :nazar:  hiç bir sorun yaşamadım. yaklaşık 2000mt köprülü kanyonun zirvelerinden sahile indim, hem de ralli yaparak :) ne lpg de ne arabada hiç bir sorunla karşılaşmadım. japonlar yapmış abi :) 

seyahetin bir kısım fotolarını galeriye yükledim . açıklama da yazmıştım ama görünmüyor :P

http://www.mazdaclubtr.com/media/sa/album/in/1104/

Hocam Evliya Çelebiyle bir akrabalığınız var mı?  :)  Çok güzel ve faydalı bir paylaşım olmuş, teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kullandığınız program nedir? Kağıt kalem kullanmak beni yordu. Düzgün bir kayıt tutmak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:)Hocam Evliya Çelebiyle bir akrabalığınız var mı?  :)  Çok güzel ve faydalı bir paylaşım olmuş, teşekkürler.

bana daha çok hacı leylek diyorlar :)

İphone varsa car care adında çok güzel bir program var. Tavsiye ederim

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...