Jump to content
 • İlhan
  İlhan

  Mazda Yoyo İle Stratejik İşbirliği

  Mazda, sürüş tutkusunu daha fazla paylaşmak için farklı işbirlikleri devam eden otomobil kullanımında son dönemin dikkat çeken yöntemlerinden biri olan ‘Araç Paylaşım’ modelini kullanan YoYo ile stratejik işbirliği yaptı.

  YOYO.png

  Geçtiğimiz ay teslim edilen 5 adet Mazda CX-3 modeli paylaşıma sunulmasını takiben önümüzdeki günlerde teslim edilecek 2 adet Mazda MX-5 modeli ile Mazda ile YoYo işbirliğini daha yüksek bir seviyeye taşıyor.

  Piyasaya sürüldüğü yıl olan 1989’dan beri 1 milyonun üzerinde bir satış rakamına ulaşan MX-5’in,  tüm dünya genelinde gerçekten çok sayıda seveni bulunuyor. Günümüzde,  keyifli sürüşün yanında güvenilir spor otomobil standartlarına sahip MX-5, 2000 yılından beri en çok satılan iki koltuklu spor otomobil kategorisinde Guiness Dünya Rekorunu da elinde bulundurmaktadır. Dördüncü jenerasyon modeli, bahar döneminde 2016 Dünya’da Yılın Otomobili ödülüne layık görülmüştür. 

  Kaynak: MazdaPress

   

  YOYO Araç Kiralama Nedir Peki ?

  YOYO bir araç paylaşım kulübüdür. Üyeler istedikleri araçları dilediği süreyle rezerve edip, kullanabilirler.

  Yaptığımız iş, bizim keşfimiz değil; 10 yılı aşkın süredir yeryüzünün farklı coğrafyalarında verilen bir hizmet. Farkımız, bu işe bakış tarzımız; uygulamadaki mükemmelliyetçiliğimiz. Sunduğumuz bu hizmet ile istediğiniz an dilediğiniz süreyle (dilerseniz 1 saat, dilerseniz 1 hafta) ihtiyaç duyduğunuz model ve marka bir araca kolayca ulaşıp pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

  YOYO yönetim kadrosunda, geçmişleri ve tecrübeleri ile işin gerektirdiği farklı ve önemli parçaları tamamlayan girişimciler var. YOYO ile hedefimiz; hepinizin günlük hayatlarındaki küçük büyük farklı mücadelelerinizin bir kaçında gününüzün daha basit, daha rahat, daha üretken, ve de en basit şekliyle daha eğlenceli geçmesine yardımcı olmak.

  Bizler, bir objeye tamamen sahip olmaktansa ihtiyaç anında belirli bir süre için kiralamayı ve kullanmayı bir “hayat stili” olarak benimsemeye başlayan “bilinçli” bir nesilin yetiştğini biliyoruz; ve bu yeni nesilin YOYO’yu çok seveceğine inanıyoruz.

  Ve ödül, yolculuğun kendisi..

  Misyonumuz

  İnsanların ulaşım hakkındaki fikir ve deneyimlerini yeniden tanımlayarak yalın ve duyarlı bir kent yaşamı algısını yerleştirmek – yakın bir gelecekte araca ihtiyaç duyduğunuz anda ona ulaşabilmeyi, bir bankamatik’ten para çekmek kadar kolay kılmak.

  Temel Değerler

  YOYO'cuların 'mükemmel' hizmet deneyimi yaşamaları konusunda saplantılı – maksimum konfor ve kolaylık, güvenlik, ve servis kalitesi sunarak üyelerimizin güvenirliğini ve sevgisini kazanmak.

  Yapabileceğimizin en iyisini yapmak, en iyisi olmak – kişisel gelişimi sürekli destekleyerek hep daha iyiye gitmeyi hedeflemek ve çevremizde olumlu etkiler yaratmak.

  Sonuç odaklı olmak – büyüme hedefine odaklanarak sürekli fayda sağlamak.

  Yalın ve sade kalmak – 'basitlik' ve 'sürekli inovasyon' ilkelerine bağlı kalarak kazanmak.

  Ses getirmek – kendimizi, çevremizi ve dünyayı olumlu değişime yönlendirmek için uğraş vermek.

  Hizmetleri;

  Vale Hizmeti,

  Tam istediğiniz YOYO otomobilini buldunuz ama otomobili YOYO istasyonundan almak size zor geliyor... Veya otomobilinizi istasyondan aldınız ama bırakmak için tekrar istasyona dönmek istemiyorsunuz. İşte vale hizmetimiz tam sizin için!

  Daha Fazla Detay İçin: YOYO

   

  • Beğen 1  Kullanıcı Yorumları

  Tavsiye Edilen Yorumlar

  Güzel haber :)

  internette yoyo ile ilgili çok şikayet var o beni tedirgin etti biraz ama yine de deneyeceğim birgün.

  Yoyo'nun sitesinde mazda göremedim hiç, ben mi atlıyorum yoksa daha siteye koymamışlar mı :D

  Bu yorumu paylaş


  Yorum bağlantısı
  Diğer Sitelerde Paylaş

  22.08.2016 at 16:48, EgeG :

  Yoyo'nun sitesinde mazda göremedim hiç, ben mi atlıyorum yoksa daha siteye koymamışlar mı

  Daha çok taze bir haber bu. O yüzden Yoyo'nun daha sitesine düşmemiştir.

  Bu yorumu paylaş


  Yorum bağlantısı
  Diğer Sitelerde Paylaş

  Mazdam'la yağmurda cıkmak istemediğim  günlerde kullanabileceğim bir alternatif. Aynı zamanda Mazda 3 gibi hiç kullanmadığım araçları denemek için de fırsat.

  Bu yorumu paylaş


  Yorum bağlantısı
  Diğer Sitelerde Paylaş

  Mazdam'la yağmurda cıkmak istemediğim  günlerde kullanabileceğim bir alternatif. Aynı zamanda Mazda 3 gibi hiç kullanmadığım araçları denemek için de fırsat.


  Abi şu an için sadece araç Portföyünde MX-5 var ama. Tabi ilerleyen süreçte değişiklik olabilir.

  LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

  Bu yorumu paylaş


  Yorum bağlantısı
  Diğer Sitelerde Paylaş


×
×
 • Yeni Oluştur...