• Mobil Erişim
  Siteye mobil cihazlardan nasıl erişebilirim ?


  MazdaClubTR

  Sitemiz son dönemlerde çok daha önem kazanan ve mobil erişime önem veren sitelerin kullandığı responsive ( duyarlı ) tasarımı sayesinde http://ww.mazdaclubtr.com adresine mobil cihazınızdaki tarayıcıdan eriştiğinizde de masaüstünde gördüğünüze çok benzer bir arayüz ile sizi karşılar.

  Cep telefonu, tablet ve masaüstü cihazlardaki görünüm birbirinden çok ufak farklarla ayrılır ama fonksiyonel olarak bire bir aynısıdır.

  Menü, bilgilendirmeler, özel mesajlar , mesaj içerikleri ve mesaj yazma kutucuklarındaki tüm özellikler her üç tip cihazda da aynı şekilde kullanılabilir.

  Mobil cihazlarda ekran alanının darlığı sebebi ile bazı önemli fonksiyonlar ikon olarak gösterilmiştir.

  Yeni İçeriklere "yıldız" ikonu, aramalara "mercek" ikonu, menüye de "üç çizgi" ikonu ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bu ikon üzerinde göreceğiniz kırmızı içindeki numaralar ise size kaç adet bildirim veya özel mesaj olduğunu gösterecektir.

  MazdaClubTR-Snip7.JPG

   

  Kullanıcı Yorumları


  Henüz görüntülenecek bir yorum yok


Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.