Jump to content

Resimdeki Parca Ne İşe Yarıyor ?

Guest serseri83
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

selam daire içine aldıgım kutu ne işe yarıyor uzerınde ayar var 2 tane ve benımkınde bazı kablolar kopuk kendım elektronikçiyim lehimleyebilirim ama neyın nereye oldugunubilmem lazım yardımcı olursanız sevınırım yakından bir fotorofla.bu kutu karbirötörun hemen arkasında klıma boruların kabıne gittigi yerde

post-0-141695288617_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eski kaliteli alarmlardan bu...kendi aküsü var içinde ...kutup başı sökülse bile devrede kalabiliyor... muşş :)

Eğer çalıştırılabilecekse sökülüp atılmasın o zaman...

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest serseri83

bende sökmek ıstemıyorum ama kablolar kopuk oyuzden sökücem cünkü merkez bazen kapıları kılıtlemıyor sadece söförü kilitliyor yanı antalyada yaşadıgım için güvenlık acısından saglıklı değil.sökeriz atmayız koyarız eve durur bos vakıtlerde ugrasırız.şimdi merkezi alarm far sensörü ve cam modlu 3 bir arada paket var onu almayı dusunuyorum ama uyum acısından taktıran oldumu bılmıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende cam modülü olan alarm seti almıştım fakat ustam onu taktıgımız zaman cam motorlarının ömrünü kısalttıgını ve yakabilecegini söyledigi için vazgeçtim şuan arabanın bagajında hiç açılmamış şekilde geziyor belki birgün en azından denemek için taktırabilirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende cam modülü olan alarm seti almıştım fakat ustam onu taktıgımız zaman cam motorlarının ömrünü kısalttıgını ve yakabilecegini söyledigi için vazgeçtim şuan arabanın bagajında hiç açılmamış şekilde geziyor belki birgün en azından denemek için taktırabilirim :)

Cam modülünden kesinlikle uzak durulması gerekiyor... Hem sizin ustanızın belirtmiş olduğu sebepten, hem de kontak kapatıldıktan sonra camlar çalıştığı için aküden baya bi ömür çaldığı için...

Kullanmış olduğum araçlarda her zaman; aracımı stop etmeden camları kaldırır öyle stop ederim... Akü ömründe fark edilir derecede uzunluk sağlamakta...

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...