Jump to content

Lider Tablosu

 1. thsnlcy

  thsnlcy

  Yeni


  • Puan

   3

  • İçerik sayısı

   5


 2. AKayhan

  AKayhan

  Kıdemli


  • Puan

   2

  • İçerik sayısı

   1.179


 3. Katil Balina

  Katil Balina

  Kıdemli


  • Puan

   1

  • İçerik sayısı

   3.061


 4. CUMOOOOX

  CUMOOOOX

  Yeni


  • Puan

   1

  • İçerik sayısı

   12


Popüler İçerikler

Showing content with the highest reputation since 24-03-2024 tüm alanlarda

 1. AKayhan

  Silecek sorunu role

  Video pek net değil ama röleyi sigortaların yanında gibi gösteriyor. Mazda Protege wiper motor relay location (youtube.com)
  1 point
 2. CUMOOOOX

  Boya kodu

  Merhaba https://www.vindecoderz.com/EN/Mazda bu siteden şase numaranızı yazıp detaylı bilgileri bulabilirsiniz .
  1 point
 3. thsnlcy

  3. Nesil Mazda3 multimedya tuşları sökümü

  Evet kolay söküldü ama biraz tedirgin oldum bağlantı yerleri yapış yapış olduğu içinmiş meğersem zor ayrıldı yerinden ama temizledikten sonra kolay oturdu. Göğüs kısmındaki havalandırma yerlerini de temizlik için bi ara sökeceğim. CarPlay bende düşünüyorum ama şimdilik bluetooth yeterli geliyor.
  1 point
 4. thsnlcy

  3. Nesil Mazda3 multimedya tuşları sökümü

  Tekrardan teşekkür ediyorum çok işime yarayan bir video oldu. Tuşları titizlikle sökerek temizledim kola dökülmüş her yeri yapış yapış olmuş
  1 point
 5. thsnlcy

  3. Nesil Mazda3 multimedya tuşları sökümü

  Teşekkürler bu video işime yarayacak gibi duruyor tamamını izleyip sonucu bildireceğim
  1 point
 6. AKayhan

  3. Nesil Mazda 3 Bose Patlak Hoparlör

  Webde Türkçe malzemeden çok daha fazla Ingilizce bilgi olduğu için ben hep Ingilizce arama yapmayı tercih ediyorum. Bu durumda hoparlör konisi "speaker cone" ve onarım "repair" ve hatta delik "puncture veya hole" veya yırtık "torn" gibi sözcüklerin bir kısmını veya tümünü kullanarak aramalar yaptım. Hem metin hem de video olarak çok fazla bilgiye rastladım. Bir-iki örnek: How to Repair a Cracked Speaker Cone. : 5 Steps - Instructables How to Fix a Hole in a Car Audio Speaker (with Pictures) - wikiHow Ancak, bence burada daha önemli bir konu "hoparlör neden patladı" konusudur. Zira hoparlörü belki onarabilirsiniz ama hoparlörü patlatan durum tekrar ortaya çıkarsa hoparlör muhtemelen yine patlar. Örneğin, ses volümünü çok açmak patlattı ise tekrar aynı şeyi yaptığınızda tekrar patlayabilir. Unutulmamalıdır ki hiçbir audio sistem ses volümünü çok açmak için tasarlanmaz. Evet, volüm düğmesi oradadır ama sonuna kadar açmak için orada değildir. Volümü çok açtığınızda ses artar ama sesin içine entegre olan "distortion" yani parazit de artar. İşte hoparlörü patlatan aslında bu "distortion" yani sesteki bozulmadır. Yoksa temiz ses aslında bir hoparlörü pek patlatmaz, sadece "distortion" hoparlörü gerer ve sonunda patlatır. Volümü açarken lütfen bunu da gözönünde bulundurun. Selamlar.
  1 point
 7. Katil Balina

  3. Nesil Mazda 3 İçin Uygun Lastik Ebatları

  en yakin lastik 1.36'lık değişim yüzdesiyle 225/45/18. https://kolayoto.com/lastik-uzmani/lastik-olcusu-hesaplama.html buradan hesaplama yapabilirsiniz. seçtiğiniz ebat 6.19 ile %3'lük tolerans değerlerini aşıyor.
  1 point
This leaderboard is set to Istanbul/GMT+03:00
×
×
 • Yeni Oluştur...