Jump to content

Astina Veya Lantis İle Takas

alikemalkivanc

Tavsiye Edilen Mesajlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ogretmenden-tertemiz-orjinal-100-luk-lpgli-classic-99111617/detay/ 6 7 aydr bende sorunsz tertemiz bir arac ama gönlümde hep bir astina ve lantis yatar eski araclarım arkadaşlar 98 abs cift airbag makyajlı kasa diye tabir edilen lantis veya yine aynı özelliklerde abs cift hava yastıklı 1.8 astina aracını takas etmek isteyen cıkarsa benimle irtibata gecsin lütfen
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracı temiz olanların kafa kafaya takas edeceğini sanmam..

Mazda ailesine fark katan araçlar:626 hb, Lantis f.

Ayrıca lantis efsane : )

İnş gölnüne göre temiz bir lantis bulursun,

Yanlız neden 98 anlamadım takıntımı oldu sizde 98 olayı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok onların makyajlı kasa olması abs ve hava yastıklı olması direksiyonları kartal amblemi diğerlerinden cok daha üstün kılıyo arabayı bence astinada aynı şeiklde 1.5 lerini sevmiorum boş 1.8leri tatmin edici özelliklere sahip o yüzden

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1998 den sonraki lantisler çok dolu km sayacı falanda elektronik kesinlikle doğru karar eminim polo ile lantisin farkını en iyi anlatacak kişi olursunuz umarım güzel temiz bir araç bulursunuz. hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sahibinden de baktıklarımda 1998 lere full yazan satıcılara raslamıştım , demek uydurmuşlar, peki oğuzhan 1997 ile 1998 arasında veya 1999 model bile var sahibindende , bu modelerdeki fark neki. ben lantis ile pek alakalı değilim, sadece netten bildiğim kadarıyla.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

99 astinam vardı 97 de lantis kullandm zamanında ikisede o günlerine şartlarına göre dolu araclardı ama milletin full + full anlaşısnda hastaa olmamak elde değil

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar birde 98 model Lantislerde kliması olmayan ancak tesisatının olduğunu söyleyenler var. Bu nasıl oluyor? Bu klima tesisatı fabrika çıkışlımı oluyor? Sonradan klima taktırılırsa (tesisatı hazır olanlara) kaça mal olur ve verimlimidir?

Bu arada bende lantis bakıyorum ancak bu konu kafamı karıştırdı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Klimanın çıkması (İkinci eli)1400,1500 tl,civarı..

Klima tesisatı dedikleri klima yeri hazır oluyor bildiğim kadarıyla,düğmesi takılacağı yeri falan.

Ayrıca temiz lantis bulursan tavsiye ederim,Lantis kullanıcısı olarak..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok onların makyajlı kasa olması abs ve hava yastıklı olması direksiyonları kartal amblemi diğerlerinden cok daha üstün kılıyo arabayı bence astinada aynı şeiklde 1.5 lerini sevmiorum boş 1.8leri tatmin edici özelliklere sahip o yüzden

Astinalar hakkında bilgi sahibi değilim,Lantisler hakkında yanlış düşünüyorsunuz,her modelde fuul'ü var,bazılarının sanruf'u sonradan takmadır.

Bence iyice araştırın bu konuyu,ben yanlızca bazı kasaların değişik olduğunu biliyorum görüntü açısından,kullandığım araçtan biliyorum..

Avrupada çok değişik modelleri var,2.5 v6 motorlu olanları var,Bende bulursam getiretmeyi düşünüyorum...Buna değermi bence değer..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...