Jump to content

Mazda6 Dış Modifiye

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Sanırım bu soruyu cevaplayabilecek bir tek Özden Hanım var. Zaten arabada muhtemelen onlara ait :)

Aşağıdaki ilanda bulunan ön spor pancur, arka spoiler ve sis farları acaba bana kaça mal olur ?

Bu arada Jantlarda oldukça güzelmiş :)

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=2961059

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 100
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

14

• OveRMinD

15

• mazdamx-5

19

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

abi jantların markası "Aez", modeli "Luna"_orjinal panjur, spoyler ve marspiyel mazda bayilerinde var diye biliyorum_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sanırım bu soruyu cevaplayabilecek bir tek Özden Hanım var. Zaten arabada muhtemelen onlara ait :)

Aşağıdaki ilanda bulunan ön spor pancur, arka spoiler ve sis farları acaba bana kaça mal olur ?

Bu arada Jantlarda oldukça güzelmiş :)

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=2961059

Yaklaşık 1.000YTL ye mal olur, ama jant lastik işini bilemem.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben kesin rakam bekliyorum Özden Hanımdan.. Çünkü fiyatlar hiç tahmin ettiğin gibi çıkmıyor bu meretlerde :)

Bak görürsün çokta farklı bi fiyat çıkmaz.

Pankura 300, spoilere 350, orjinal sis farınada 600 desen(fazla fazla söyledim, malum senin araba baba arabası :))

Toplam=1.250 çıkar en fazla.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eğer yanılmıyorsam ( aracın sahibi hakkında ) jantları kendisi aldı.bi akrabası jant satıyordu.( eğer o müşteriyse tabi.) dolayısıyla zannedersem araç galericidedir.bizde değil çünkü ama hemen aksesuarları bi servis müdürümüze sorayım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 ün kapısı 6 nın kapısına göre daha ağır gibime geldi kapıyoken açıyoken ondan sordum

olabilir Ahmet,çünkü 6 nın kapısını hiç bir kerede kapatamadım ben  8:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Burak Abi senin ve diğer 6 sahipleri için gece gündüz demeden çalıstım çabaladım sonunda hem panjurlu, hem mavi kaliper boyalı, hem rx-8 jantlı, hemde.. ;D neyse bu kadarmıs modifikasyonlar :D_güzel bi 6 buldum işte ^-^_

indexphpor6.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu arada panjurun bi kısmı görülebiliyor, görebildigin yere kadar bi bak abi sonrasını hayal gücünle tamamlarsın kanımca :D_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

daha ne olsun Biran Abi bi ton modifikasyon saydım, hepsi bi arada hatta fazlası var :D_resim kalabalıgına gerek yok dedim ne ararsan var bunda hesabı :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arabanın rengi uymadı :) Ama jant süper olmuş.. Panjur'un güzel durduğunu zaten biliyorum onun için fotoğrafa ihtiyaç yok..Ama görülen o ki mavi arabaya mavi kaliper boğar.

Ayrıca biri fatoş matoş bir şekilde kaldırsın bu hatunu kaputun üzerinden. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...