Jump to content

Vites Geçişleri

ferdist
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

herkese selamlar...

aracımda vites geçişleri çok da yumuşak olmuyor. yani rahat geçiş sağlayamıyorum. acaba bu modellerde böyle mi? başka bir sıkıntı mı var acaba? şanzuman yağı normal demişti ustam. bir de bu vites topuzu neden titrer anlamıyorum. önceki aracımda da vardı (renoydu) ama o eski diye olabilir diyodum ama mazdadan beklemezdim. ufak ta olsa titremeler oluyor. acaba şanzuman bakım mı istiyor? tavsiyeniz nedir?

Edit : Başlık imla, başlıklarda kelimelerin ilk harfleri büyük yazılır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçişlerde bende biraz sertlik var. titremeyi hiç fark etmedim bide orjınal topuzu biraz daha büyügü ile degiştir kolunu kolçakdan kaldırmadan vites degiştirebiliyorsun kolun uzunluguna göre degişebilir çok hoşuma gitti bu biraz kamyon vitesi gibi uzun durdu ama sırf bu rahatlıkdan dolayı vites kolunu degiştirmedim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bizim kolcak aslında geride kalıyor biraz. keşke az daha ilerde dursaydı ama çok sa sorun değil.

benim derdim bu vites geçişleri. sizde de böyle zor geçiyormuş hissi oluyorsa normal galiba bu modellerde ya da mazdada. diğer arkadaşlar ne diyecek bakalım. herkeste aynı mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben koltugu baya bi geri çekiyorum arkadaki rahat edemiyor o derece oluyor dogal olarakda kolçak benimle aynı mesafede oluyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben koltugu baya bi geri çekiyorum arkadaki rahat edemiyor o derece oluyor dogal olarakda kolçak benimle aynı mesafede oluyor

güzelmiş :) ben hiç öyle düşünmemiştim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...