Jump to content

Mazda3 2015

EgeG
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 263
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Fotifoti

25

• emregc

21

• domestos

18

• EgeG

56

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Eğer fotoğrafta oranlarda bir sorun yoksa sanırım benim gözümde var.

Arka ne öyle yahu. BK kasadaki fil kıçı bile daha iyiydi, hiç değilse sonradan takılan spoiler ile düzeliyordu . Bunda o ihtimal de yok gibi

İnşallah bunlar kötü birer şaka veya Photoshop tur

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Far dizaynı hoş olmuş, yeni 6 gibi duruyor. Yalnız arka tarafta cinayet işlenmiş, BK ve BL kasaları bile satamayan Mazda bu önü kebap arkası şişhane aleti zor satar. Umarım yanılırım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

genellikle böyle katalog üzerinden kamerayla çekilmiş fotolarda orantısız gözüküyor birk aç ay önce çıkan makyajlı mx5te de aynısı oldu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fotoğraflar gerçek. hatch beni ilgilendirmediği için depresyonlara girmiyorum  :D  sedancıyıh  :jedi:

Bu açıdan bakacak olursak; bende SW'ciyam...  :fiuw:

Mazda 6 SW beni benden alıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Susun, fazla konuşmayın! Mazda bizim gibi çapulculara soracak değil herhalde? Burada 7 bin küsür ayyaş içip, içip Mazda dizaynlarına konuşuyoruz. Bu Mazda'yı kötüleme kampanyasının ardında kesin CHP var! Organize bunlar, komplo, komplo! Çatlasak ta, debelensek de HB'yi de yapacaklar, Sedan'ı da yapacaklar, adamlar oy birliği ile yönetim kuruluna seçilmişler, bize mi soracaklar????

Bu arada burada HB'nin arkasını beğenmedim diyenleri ben aracı gözleriyle görünce göreceğim, dibiniz düşecek! Bırakın kendi sınıfını, premium sınıftaki araçlardan bile güzel olacak... Yeni motorlar ve şanzımanlara bayılacaksınız. Dışı ne olursa olsun, alttaki mühendislik tartışılmayacak kadar ileridir. Son zamanlarda bu kadar civatasına kadar tek tek ele alınmış ve mühendislik, hem de özel mühendislik anlamında hiçbir otomobil görmedim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi Paranoid Bozukluk seziyorum ilk paragrafta :) bunları forum başkanlığına oy toplamak için mi yapıyorsun, gerçi bizim milletin çoğu bayılır delinin arkasından gitmeye kendisi gibisini sonunda gördüğü için :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eğer fotoğrafta oranlarda bir sorun yoksa sanırım benim gözümde var.

Arka ne öyle yahu. BK kasadaki fil kıçı bile daha iyiydi,

:D :D :D gerçekten benziyor, tam fil kıçı :D Ama zamanla gözlerimiz alışır.Gayet de şık gelir bize...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...