Jump to content

2004-2009 Model Mazda3 Arıyorum, Tercihen Manuel Vites

kml_77

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkese Merhaba, inşallah bu forum sayesinde temiz bir mazda 3 bulurum diye umut ediyorum. Gerçek piyasayı bilen gerçekten aracını satmak isteyen ciddi satıcı arkadaşlarımız varsa görüşelim 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Evet bakmıştım bu ilanlara özellikle Ozan ı yakından takip ediyorum ama araba değişen km ve lpgsiz olması nedeniyle piyasasına göre pahalı geldi bana. Galeriye sıcak bakmıyorum ama Ozandan almak biniciden almaktan çok daha güvenilir geliyo denk gelirse almayı düşünürüm

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hakkında hayırlısı inş tez zamanda ulaşırsın temiz bir mazda 3 e ben aldım geçen hafta salı günüde teslim alacağım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet bakmıştım bu ilanlara özellikle Ozan ı yakından takip ediyorum ama araba değişen km ve lpgsiz olması nedeniyle piyasasına göre pahalı geldi bana. Galeriye sıcak bakmıyorum ama Ozandan almak biniciden almaktan çok daha güvenilir geliyo denk gelirse almayı düşünürüm

Benim gözümde; Ozan ve Ayhan galerici değildir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hakkında hayırlısı inş tez zamanda ulaşırsın temiz bir mazda 3 e ben aldım geçen hafta salı günüde teslim alacağım

Allah razı olsun size de kazasız ve keyifli sürüşler diliyorum Allah mahcup etmesin. Siz sıfır aldınız sanırım.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim gözümde; Ozan ve Ayhan galerici değildir...

Ben tanımadığım için bir fikrim yok mazda ozanın forumdaki yorumlarını gördüm samimi geldi ama Ayhan hakkında hiçbir fikrim yok.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet gördüm hocam tam olarak istediğim araba otomatik olmasa ve fiyat da makul oranda olmuş olsa :) Kırmızıyı birçok kişi sevmiyo ama ben bakmaya kıyamıyorum inşallah bana da nasip olur hayırlıysa :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir de benim anlamadığım nokta araçta lpg de yok yaklaşık olarak 30 bine gelecek 2005 model bir araç için satmak için mi yoksa dostlar alışverişte görsün diye mi konuluyo bu ilanlar :) bende sattım orijinal aracımı ederi neyse onu istedim 2-3 günde sattım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir de benim anlamadığım nokta araçta lpg de yok yaklaşık olarak 30 bine gelecek 2005 model bir araç için satmak için mi yoksa dostlar alışverişte görsün diye mi konuluyo bu ilanlar :) bende sattım orijinal aracımı ederi neyse onu istedim 2-3 günde sattım

Fiyatın yüksekliği şöyle oluyor;

Adam aracını satacak, etrafında soracağı muadil mazda olmadığı için giriyor sahibinden.com'a bakıyor mazda fiyatlarına... Orada yazılan fiyatın aynısını ya da aklınca pazarlık opsiyonunu da ekliyor ve yazıyor... Böylelikle şişirilmiş ilan verilmiş oluyor...

1 yıldır takipteyim, şu anda temiz bir mazda3 için lpg'li ve temizse 24'ten fazla vermem, comfort veya lpg'siz ise 22'den fazla vermem...

Adam 2009 model mazda3 için 31 bin lira yazmış, satabilir mi? Mümkün değil...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyatın yüksekliği şöyle oluyor;

Adam aracını satacak, etrafında soracağı muadil mazda olmadığı için giriyor sahibinden.com'a bakıyor mazda fiyatlarına... Orada yazılan fiyatın aynısını ya da aklınca pazarlık opsiyonunu da ekliyor ve yazıyor... Böylelikle şişirilmiş ilan verilmiş oluyor...

1 yıldır takipteyim, şu anda temiz bir mazda3 için lpg'li ve temizse 24'ten fazla vermem, comfort veya lpg'siz ise 22'den fazla vermem...

Adam 2009 model mazda3 için 31 bin lira yazmış, satabilir mi? Mümkün değil...

aynen katılıyorum size ben de uzun zamandır takipteyim ama yeni takibe başlayanlar piyasayı böyle kabul edip almak isteyebilirler mi bu fiyatlardan bilemiyorum. 2009 için 31 bin yine bir nebze kabul edilir 2005-2006 için o paraları isteyenler var. İnşallah ayakları yere basan dürüst bir satıcıya denk geliriz.  Bu tip kişileri görünce galericilere ısınıyorum adamlar nakit peşinde alışveriş olsun diye fiyatı çok abartmadan satmanın derdindeler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynen katılıyorum size ben de uzun zamandır takipteyim ama yeni takibe başlayanlar piyasayı böyle kabul edip almak isteyebilirler mi bu fiyatlardan bilemiyorum. 2009 için 31 bin yine bir nebze kabul edilir 2005-2006 için o paraları isteyenler var. İnşallah ayakları yere basan dürüst bir satıcıya denk geliriz.  Bu tip kişileri görünce galericilere ısınıyorum adamlar nakit peşinde alışveriş olsun diye fiyatı çok abartmadan satmanın derdindeler.

Onlar zaten çok uygun fiyata alıyorlar ve sirkülasyon olsun diye fiyatı abartmadan satıyorlar, yoksa çark dönmez...

Geçen arkadaş Corolla aldı, sahibi bir gün önce bayiye 30 bin'e bırakmış arkadaş bayiden 34'e aldı, bir günde kazanılan para dudak uçuklatıcı...

8)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O uygun olan araçları almaları zaten galericilere olan güveni azaltıyo Tokat'ta vardı 2004 comfort lpgli 21 den başladı 19 a kadar düştü satılmadı araca baktık şasede filan oynama var arabanın hemen hemen her tarafında işlem var dediği gibi çıkmadı haliyle biniciye satamadı 18 bin civarlarına galeriye vermiş o da allayıp pullayıp km yi düşürüp satacak orijinal diye.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Ben Düzce'de yaşıyorum. Linkte gönderdiğiniz Galeri Ayhan süzcedeki tek mazdacı'dır. Eğer araç kafanıza yatar hani, bi git bak göster derseniz elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım. Fiyat konusuna gelince şuanda 2006 mazda 3 AT var. 26,5 aldım. 1 parça sağ çamurluğu değişmiş ama aracın motor şanzıman mukemmel  temizlikte. Ama aynı araçtan 24-25 gibi fiyatlarada vardı. Yani ticari olanlar hariç, kullanıcıların birçoğu aracın ederi kadar ister. Herzaman savunduğum araba alırken şayet kullanacaksam ve araç temizse 500-1000 lira aramam. yeterki araç temiz olsun. Yoksa ucuza alıpta kar ettiğimi zannettiğim araçta aldım. Kısaca alırken iyi kontrol etmeli temizse 3-5 aranmamlı derim. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Allah razı olsun size de kazasız ve keyifli sürüşler diliyorum Allah mahcup etmesin. Siz sıfır aldınız sanırım.

yok 2. el aldım ama aldığım kişinin arabaya aşırı ihtiyacı nedeniyle yarın teslim alacağım örnek olması açısından ben arabayı 22750 ye aldım kaza değişen yok sadece sol arka kapının çıta altında 20-30 cm boya var sürtmeden 112bin kmde ve servis bakımlı ilk sahibi ama ben 3-4 aydır bekliyorum sabır çok önemli 2. el araçta illaki denk geliyor acele etmemenizi öneririm

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Alacaginiz aracin model yilindan cok durumu önemli bence.Yani degisen boya kilometre gibi kriterler.Ben aracimi 29 bin liraya almistim sadece bir arka kapi boyali 38 bin km de ve bence uygundu fiyati o zaman ki şartlarda.Daha yüksek km li yada tüple uzun kmler kullanilmis orasi burasi degismis araclari daha ucuza alabilirsiniz ama yapacaginiz masraflar ve kilometreler sonunda kac lira harcayacaginiz ve ondan sonra satarken aracinizin yitirecegi degeri de göze alirsaniz iyi olur.Yoksa su modele 25 yok öbürüne 26 dan fazla verilmez düşünceleri yanlıştır ve zarar ettirir kanaatindeyim saygilar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Alacaginiz aracin model yilindan cok durumu önemli bence.Yani degisen boya kilometre gibi kriterler.Ben aracimi 29 bin liraya almistim sadece bir arka kapi boyali 38 bin km de ve bence uygundu fiyati o zaman ki şartlarda.Daha yüksek km li yada tüple uzun kmler kullanilmis orasi burasi degismis araclari daha ucuza alabilirsiniz ama yapacaginiz masraflar ve kilometreler sonunda kac lira harcayacaginiz ve ondan sonra satarken aracinizin yitirecegi degeri de göze alirsaniz iyi olur.Yoksa su modele 25 yok öbürüne 26 dan fazla verilmez düşünceleri yanlıştır ve zarar ettirir kanaatindeyim saygilar

kesinlikle katılıyorum 2. el araç alırken ucuza kaçmak hep pahalıya patlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Öncelikle aramıza hoş geldiniz.

Araçların değeri ve fiyaları tamamen temizliği ve kondisyonuna göre belirlenmeli. Ben mesela kendi 2005 model aracımı 33 bin TL den satışa koydum. Ha acelem yok, illa alınsın diye bir derdim de yok. Bilen bilir zaten bu forumda ve diğer forumlarda aracımı. Google da Baby MPS yazın gelsin. İlanım da bu: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-populer-bebek-baby-mps-ile-vedalasma-vakti-boyasiz-degisensiz-143642713/detay

Ben dürüst satıcıyım hatta Mazda binicisiyim, aracıma biçtiğim değer de bu. Bence fiyat konusunda değerlendirme yaparken arabanın donanımı, temizliği, kondisyonu gibi kriterler çok önemli. Maalesef ülkemizde araçların ufak kazası olup 5 bin TL daha ucuza alınınca, kazasız temiz araçlara yapılan yorumlarda "bu araç pahalı" yönünde oluyor.

Anlatabilmişimdir umarım.

Keyifle bineceğiniz aracı bulmanız dileklerimle.

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Efe Bey;

sahibinden. com da ilandaki fiyat 33.000 TL ve açıklamalarda "pazarlıksız" yazmakta.. Aynı ilanda forumumuz da referans olarak gösterilmiş ve forumdaki ilanda da pazarlıksız 30.000 TL fiyat var.. Serbest piyasa ekonomisinde herkes malına istediği değeri biçebilir bu normaldir ama bu çelişki size ilanınızda zarar verir diye düşünmekteyim..

Saygılar..  :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...