Jump to content

2009 Üstü Mazda 3 manuel ariyorum

sanayagl

Tavsiye Edilen Mesajlar

Basliktada belirttigim gibi 2009 model üstü manuel Tekirdag civarlarinda olursa sevinirim. Nette fiyatlar almis basini gidiyor. Bu sadece mazda da degil bütün markalarda böyle Fakat piyasaya baktigim zaman bu fiyatlar pek birbirini tutmuyor. (Istisnalar haric) Max. 32-33000 Gibi bir bütcem var. Bana yardimci olurmusunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Insallah iki marka arasinda kalmis bulunuyorum. Lancer ve mazda3 Fakat nedense mazda 3 daha agir basiyor Bakalim zaman ne göstericek

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu piyasada ne arayış biter ne de fiyatlar yerine oturur... İnsanımız fırsatçı, rüzgar esse fırtına çıktı diyor...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-28.000-km-kazasiz-boyasiz-degisensiz-servis-bakimli-163734253/detay

Şu ilanın hiç akılla mantıkla piyasa ile ilgisi olabilir mi? Ama adam ilana vermiş aracını, inşallah satar...

"atsızbey" isimli üyemizin aracı vardı sanırım satıldı, olmazsa bir görüşün derim. Ayrıca; renk, kilometre, boya konularında çok titiz düşünüyorsanız mazda 3 bulmanız ancak yukarıdaki ilanın satılma ihtimali kadardır...

Allah gönlüne göre versin, pes etmek yok yola devam... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Renkte pek sikinti yok. Boyada olabilir fakat 1-2 parca diyipte arabanin yarisi  yada Özellikle kaput ve tavan boyali cikmasi olmaz. Km 100000 yukari olmasin Forumdan bilindik biri olduktan sonra ufak tefek degisen bile olabilir. Yani degisenle boya ile pek takimtim yoktur. ha birde maglum site dediginiz yerde fiyatlarida bana göstermesin. Aracin ederi neyse o desin Zaten pazarlikla pek isim olmaz

Tabii insan boyasiz olsun degisensiz olsunda demiyor. Heleki Kartal Oto sanayiinde kafadan vede ortadan darbeyi almis. Akordiyon gibi arabalari ustalarimizin maharetli ellerinde nasil sekillendigi gördükten sonra iyice tirsar oldum.

207 Aracimi 2009 da  sifir aldim arka tampon degismis. 2 parcada boya vardi. Ben bilerek aldim. Sonucta sifir vede iyi bir indirim. Ama bir daha peugeot mu cok zorda kalmadikta hayir. Abi arabalar cok yoruyor . Hele uzun yolda sanki sirtinda tas tasiyorsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...