Jump to content

Mazda 323 Hava Filtre Hortumu (Resimli Anlatım)

rodostolu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

selam arkadaşlar aracımın performansı düştü dün ustaya gittim ve filtre borusu deforme olmus çatlamalar var dediler akış metreden once motor hava cektıgı ıcın duzensız calısıyor ve performans ınanılmaz dustu bende  yenı almak istıyorum ama hiç biyerde yok nerden bulabılırım lutfen yardımedin

8lj4RQ.jpg

1YRQ01.jpg

kimse yokmu forumda ya

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim 99 model 323 aracımda da aynı sorun vardı 180 Tl ye orjinalini aldım servisten. Mayıs ayını beklerseniz %30 kampanyası ile daha uyguna gelir. Yan sanayileri vardı sahibinden.com da 60 Tl civarı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sorun sanki hortumdan değilde, akışmetreden gibi... Hortumu izole etmişsiniz, delik kalmamış görünüyor

Yeni hava filtresi akabinde, gaz kelebeğinide bir temizletin, sonrasında akışmetreye bakmalı derim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilk kelepcenın kenarları ve altında yırtıklar var fotoda bellı olmuyo sahıbındende gordum ama farklı lantise gore bunn aynısı bı aliex te var oda dolar hesabı 20 gun kargo dıyo bulamadım gıttı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Serviste zaten ortalama 10 güne temin ediyor. Bant ile yapılan yalıtım çok sağlıklı olmuyor. Ben bu kalın yarabandı tarzında olan eczanelerde satılan bantlar ile sarmıştım bir süre idare etmişti. Sonrasın da dayanamayıp orjinalini almıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilan tarihi bayağı eski. şu an o fiyata vereceklerini zannetmiyorum. eğer verirlerse fiyat gayet iyi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hocam motorunuzun ciğeri olan o kısmı her zaman temiz tutmaya gayret edin...(baya bi tozlu görünüyor)ben kendim boğaz kelebeğini temizledim geçenlerde performansı 2 kat arttı...mutlaka boğaz kelebeğinizi temizleyin...kendiniz yapabilirsiniz...ankarada çok ucuzdur filtresi fakat oraya nasıl ulaşır bilemiyorum..saygılar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Esenyurt sanayii Berk oto dan 6 ay önce 50 tl ye almıştım,orjinalinden farksız 

Fatih Sanayi Sitesi, C/7 Blok D:5, Esenyurt/Istanbul - Europe
(0212) 428 5166

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...