Mücahit

Huyundai I30

Bu konuda 38 ileti var

BENZINLI

1.4 cvvt 109ps

1.6 cvvt 122ps

2.0 cvvt 143ps

DIZEL

1.6 crdi vgt 116ps

1.6 crdi vgt 90ps

2.0 crdi vgt 140ps

186433vi6.jpg

186437yy2.jpg

186435me8.jpg

186436pn9.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arka taraf bmw1, yanlar leon, ön ızgara tarzı civic sedan falan diye gider devam eder bu böle.. 1kerede kendileri oturup özgün bişeler karalasa şaşardım zaten 8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence konsept BMW 1'i hedef almış...

Zaten yeni Sonata'mıdır nedir o da BMW 5 serisine benzemiyor mu sanki?

ABD'de nasıl en dayanıklı yada sorunsuz araba seçiliyor anlamıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bence güzel olmuş bu sefer ne kadar özenti olsada fiyatı nasıl acaba özellikle dizel olanların ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hyundai'nin 2. el fiyatlarına baktım sahibinden.com'da ve bir çok arabanın 1 yılda %33 oranında değer kaybettiğini gördüm. Bu arabaların 10bin km altında oldugunu hatırlatmam lazım. Ayrıca sahibinden.com'daki fiyatların da biraz şişkin oldugunu unutmamalıyız. Yani bu arabayı alıp 5 yıl kullanmıcaksan kesinlikle almamak lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bugünlerde deneme sürüşü yapanlara hediye veriyorlar bence kaçırmayın fırsatı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hyundai'nin 2. el fiyatlarına baktım sahibinden.com'da ve bir çok arabanın 1 yılda %33 oranında değer kaybettiğini gördüm. Bu arabaların 10bin km altında oldugunu hatırlatmam lazım. Ayrıca sahibinden.com'daki fiyatların da biraz şişkin oldugunu unutmamalıyız. Yani bu arabayı alıp 5 yıl kullanmıcaksan kesinlikle almamak lazım.

bence mazdalarda da aynı şey var değer kaybetmesede satılma oranı çok düşük huyuddai getz modelinin yakıtı ve şehirde kullanmıda çok hoşuma gitti ayrıca fiyatta bu arabasına göre fena deil

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fiyatını bu kadar artırdıklarına göre, kaliteyide artırmışlardır inşallah yoksa bu fiyat oldukça pahalı hyundaı için.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hyundai ne yaparsa yapsın Hyundai'dir...ama son 5 yılda kendini en çok geliştiren firmaların başında geliyo Hyundai-Kia ikilisi,bu da bir gerçek...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hyundai'nin Türkiye'de amacı şimdiye kadar satış oranlarını yüksek tutmaktı.. Araçların fiyatını aşağıda tutup, kaliteyi ön planda tutmayarak satış rakamlarını yükseltmek amaçları.. Yalova gibi küçük bir yerde bile her ay 15 araç satılması hedefleniyor.. tabi bu satılan araçlar daha çok getz, kamyonet ve panelvanlar..şimdi ise kaliteyi yükseltmeyi planlıyorlar.. i30'da bu yeni hedefin ilk ürünlerinden.. artık daha kaliteli hyundai'ler görecekmişiz yani :D arkadaşım hyundai bayisi de, ordan biliyorum bunları.. geçenlerde Kore'ye gitti, ordaki amcalar yeni hedeflerini böle açıklamışlar..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Baştan imajı,karizmayı çizdikten sonra onu tekrar toplaması çoook zor,piyasada 3-5 yaşında hurda haline gelmiş 8-10 bin ytl lik huyundaileri toplamadıktan sonra düzeltemez ne kadar kaliteli getirsede artık  :nea:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hyundai İzmit faprikasının koltuk - torpido gibi iç aksamlarını üreten bölümde bir müddet çalışmışlığım vardır. kullanılan araba modellerinden tutun da arabanın iç aksamını yapan makinelere kadar tamamı kopya. Hatta bir seferinde reno kangooların arka koltuğunun sistemini taklit etmek için bir araba ayarladılar, sahibine koltuklarını sökmeleri karşılığında sıfır koltuk sözü verdiler falan. ama söktükleri koltuğu bir daha toplamak için bi taraflarından epey ter döktüler.

adamların mantığı şu; bir ya da birden fazla modeli birleştirip daha kalitesiz ama daha ucuza piyasaya sür. nasıl olsa her eşşeğin bir alıcısı vardır, ahmet almazsa mehmet alır mantığı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O dediğini Bursa sanayisinde otobüslere yapıyorlardı senelerce. 302 şasinin üstünde 304ler az yolcu taşımadı bu ülkede.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

agam bizim faprika servisi de Bursa yapımı. MAN motorlu, kamyon şasili, Güleryüz Cobra :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hyundai'nin Türkiye'de amacı şimdiye kadar satış oranlarını yüksek tutmaktı.. Araçların fiyatını aşağıda tutup, kaliteyi ön planda tutmayarak satış rakamlarını yükseltmek amaçları.. Yalova gibi küçük bir yerde bile her ay 15 araç satılması hedefleniyor.. tabi bu satılan araçlar daha çok getz, kamyonet ve panelvanlar..şimdi ise kaliteyi yükseltmeyi planlıyorlar.. i30'da bu yeni hedefin ilk ürünlerinden.. artık daha kaliteli hyundai'ler görecekmişiz yani :D arkadaşım hyundai bayisi de, ordan biliyorum bunları.. geçenlerde Kore'ye gitti, ordaki amcalar yeni hedeflerini böle açıklamışlar..

yoksa senin kuracagın cümlelere pek benzemio bunlar :D :D dedim bi an helinide kaybettik hunday cı oldu herhal

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.