Jump to content

Alınık 04-07 Arası Mazda 3 Dynamic

Erçay

Tavsiye Edilen Mesajlar

Temiz bir araç arıyorum. Mazda 3 dynamic sedan olması terciihihm hb'de olur temiz olduktan sonra yardımlarınızı ve tekliflerinizi bekliyorum

Teşekkürler fakat olamıyor :)

Olmasına olur da, birazcık bu işler nasip kısmet ve sabır işidir. Birde olmasını hızlandırmanız açısından biraz daha detay verebilirsiniz.

Örneğin bütçeniz ne kadardır ? 2004-2009 arası hangi yılın modeli olmalı Km'si maksimum ne olmalı ? Lpg takılmış, takılmamış vs fark eder mi ? Yoksa özellikle Lpg'li mi arıyorsunuz ? Otomatik mi ? Manuel mi ? Temiz derken kastınız ne ? Boya ve değişen takıntınız var mı ? 

Hal böyleyken ben şahsen size nasıl araç önerebilirim ki ? 

Örneğin size bir araç öneriyorum mesela.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-kazasiz-degisensiz-boyasiz-221429515/detay

Ya pahalı diyeceksiniz, ya manuel diyeceksiniz, yada lpg'li diyeceksiniz !!

Bence önce siz bize yardımcı olun ki, gerisi çorap söküğü gibi gelir merak etmeyin.  O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Olmasın olur, birazcık bu işler nasip kısmet ve sabır işidir. Birde olmasını hızlandırmanız açısından biraz daha detay verebilirsiniz.

Örneğin bütçeniz ne kadardır ? 2004-2009 arası hangi yılın modeli olmalı Km'si maksimum ne olmalı ? Lpg takılmış, takılmamış vs fark eder mi ? Yoksa özellikle Lpg'li mi arıyorsunuz ? Otomatik mi ? Manuel mi ? Temiz derken kastınız ne ? Boya ve değişen takıntınız var mı ? 

Hal böyleyken ben şahsen size nasıl araç önerebilirim ki ? 

Örneğin size bir araç öneriyorum mesela.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-kazasiz-degisensiz-boyasiz-221429515/detay

Ya pahalı diyeceksiniz, ya manuel diyeceksiniz, yada lpg'li diyeceksiniz !!

Bence önce siz bize yardımcı olun ki, gerisi çorap söküğü gibi gelir merak etmeyin.  O0

İlhan bey,çok güzel bir araç bulmuşsunuz...Çok beğendim doğrusu.Emeğinize sağlık...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben gerçekçi birisiyim üstad, bu arabanın piyasası 25 ile 28 arasında temizliğine göre değişir. hiç kimse mazda 3'ü üzerinde zerre boya olamamsına rağmen 40 bine satamaz.(benim görüşümdür). Boya takıntım yok, macunlu boya takıntım var, Tavanda boya olmaması yine tercih sebebidir. Şaşe ve panel'de hata olmaması gerekiyor. benzin lpg farketmez, manuel vites olmalı...

Ayrıca adı geçen sitedeki tüm araçlara baktım zaten, o siteden bana araç önermeniz de pek mümkün görünmüyor, belki bu forumdan bir üye öneriri umuduyla ben konuyu açtım zaten...

İlginize çok teşekkür ederim, detay vermemem konusunda haklısınız...

Bu arada otomatik bakanlar için 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-temiz-mazda-3-plus-full-220585762/detay/

ilanını ben vereim 29,500 yazmış 27,500 razı kendisi, araçta iki parça boya var, adamın söylediğine göre, bi arkadaşım için bakmıştık bu aracı 27500 teklif ettik kabul etmedi, sonra arkadaşm astra aldı, belli bir süre sonra 27500 olur dedi ama iş işten geçti, belki burdan birine nasip olur,  ben ankaradaym, burada memurum, ilan sahibiyle hiç bir bağım alakam yok....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...