Jump to content

Ertuqo's CX3 Loading...

Erturqo
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Gece 1 de ancak geldim, simdi mesaideyim. Aksama nobet var ama nobete gecmeden foto ve videolari cekip paylasicam.
+ Ayna katlama
+ Karşilama aydinlatma
+ Kapi esik plakasi (isikli)
+ İc aydinlatma led paketi
+ Bisiklet tutucu
+ Port bagaj
+ Port bagaj kutusu
+ Navigasyon
+ Jant 18"

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

27.11.2016 at 01:17, erturqo :

2fd991270bd75bd647149deab8836185.jpg

Güle güle kazasız belasız kullanmanız dileği ile.

Thule'nin ürünleri tartışmasız çok kaliteli ve estetik ürünlerdir. Bende Thule'nin 2 adet bisiklet taşıyıcısını kullanıyorum.

Rengini siz mi seçtiniz ? Yoksa seçenek olarak bir tek bu mu vardı?

Siyah yada Beyaz renk nasıl dururdu diye düşünüyorum.

Emin olmamakla birlikte piano black rengide güzel durabilirdi diye düşünüyorum. 

Tabiki tamamen göreceli bir durum... Zevk ve renk meselesi..

thule motion

Bu arada port bagaj sürekli kalmayacak sanırım tavanda. İhtiyaç halinde takacaksınız.

Bisiklet taşıyıcısı olarak hangisini tercih ettiniz ? Tavan mı bagaj mı ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tesekkur ederim. Mazda aksesuarlarinda secenek az. Renk sadece bu, ancak bir buyugu de vardi istemedim. Litre ayni sadece biraz daha uzun ve basik. Bunun daha yakistigini ve kullanisli olacagini dusundum. Bisiklet tasiyici tavan tip. Surekli kalmayacak tabi ama yakit ve ses konusunda dezavantajini gormedim 400 km suruste.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, erturqo :

Tesekkur ederim. Mazda aksesuarlarinda secenek az. Renk sadece bu, ancak bir buyugu de vardi istemedim. Litre ayni sadece biraz daha uzun ve basik. Bunun daha yakistigini ve kullanisli olacagini dusundum. Bisiklet tasiyici tavan tip. Surekli kalmayacak tabi ama yakit ve ses konusunda dezavantajini gormedim 400 km suruste.

Bir büyüğü bence de çok büyük dururdu. Ön camın üstünü kapatırdı sanırım.

mazda cx-3 thule ile ilgili görsel sonucu

Bisiklet taşıyıcısı için 110-120 Km hızı geçmediğiniz sürece yakıta çok fazla bir etkisi yok. Ama ses konforundan bayağı bir ödün vermiş oluyorsunuz, bisiklet takılı olmasa bile. Bisiklet takılı iken daha fazla rüzgar sesi oluyor doğal olarak. 

Servis kampanyasından yararlanarak bu ürünleri tedarik ettiniz sanırım. Yoksa kendinizde temin edebiliyorsunuz.

http://www.thule.com.tr/  

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir büyüğü bence de çok büyük dururdu. Ön camın üstünü kapatırdı sanırım.
de9dd-85ad2-Thule-Mazda-CX-3.png
Bisiklet taşıyıcısı için 110-120 Km hızı geçmediğiniz sürece yakıta çok fazla bir etkisi yok. Ama ses konforundan bayağı bir ödün vermiş oluyorsunuz, bisiklet takılı olmasa bile. Bisiklet takılı iken daha fazla rüzgar sesi oluyor doğal olarak. 
Servis kampanyasından yararlanarak bu ürünleri tedarik ettiniz sanırım. Yoksa kendinizde temin edebiliyorsunuz.
http://www.thule.com.tr/  

Evet camin ustunu kapatacakti. Ayrica sizin resminizde yanlis montaj var. Bagaj acilmaz o sekilde :) gostermelik bir resim galiba. Reel dunyada araca en uygun olani aldim diye dusunuyorum. Piyasada urunler daha pahali. Serviste daha ucuzdu, ustune bi de kampanya tam oldu. d8cbe930e93df48a4eea76fc5e62a1c3.jpg
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, erturqo :

Bagaj acilmaz o sekilde :) gostermelik bir resim galiba.

Aynen dediğiniz gibi göstermelik sadece. Zaten dikkatli bakarsak port bagaj havada asılı duruyor,  tavan bagaj barları olmadan. :D

Servis kampanyası bu işlerde çok işe yarıyor. Bende bagaj raylarını ve bisiklet taşıyıcılarını kampanyadan çok hesaplı fiyata almıştım.

Tekrar hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanmanız dileği ile..

Bu arada alışıncaya kadar, yükseklik açısından kapalı otoparklara filan girerken aman dikkat diyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...