Jump to content

Mazda 323 Gösterge Panelindeki Saat Çalışmıyor

semir
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba uşaklar benim takanın motor işini halletttim. canavar gibi oldu. Ama gösterge panelindeki saat kayboldu. Elektrikçi ben anlamam diyor. saat arada bir geliyor ama 10 dk sonra tekrar kayboluyor. Bu dıngırtı aküden çalışmıyormu. Acep içlerinde zaman pilimi ne var o mu bitti. Bir bilgisi olan varmı acaba her şey gönlünüzce olsun. Karadenizden Selamlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

elektrikçide anlamıyorsa bu işten. bırakıp gitsin abi o dükkanı. Elektrikçi dediğin komple tesisatı söküp takabilmeli. Sana şöyle yardımcı olabilirim. Başımdan geçeni anlatayım. Saatin kapanması sigortalardan.Sigortada sorun varsa eğer saat resetliyo kendini.Bir incele derim,tabi bu sadece bir fikir.Ben bu sorunu bu şekilde hallettim. Kolay gelsin umarım halledersin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

uşağum sen motor işini hangi ara hallettin. ben bişey anlamadım, parça bulamıyorum dedin, telefon istedin yardım istedin sonra pat diye motoru hallettim dedin :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Birader ankaradan halletti be dostum. Tahmini parçalar düşünmüştük ama motoru açınca temiz çıktı. conta sekmen kolyatak ve sübap lastikleriyle kurtardık. İlgilendiğin için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

büyük ihtimal sigortadan kaynaklanıyordur ya da sigorta kutusunun oralarda bi yerde b temassızlık olabilir veyatta onun gibi bişey göstergede de arıza olabilir belliki bi yerde temassızlık var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest izmitlii

merhabalar

arkadaşım bende de 92 hb var. bir ara stoplarda problem vardı. onu yaptırırken adam benimde saati bozdu.

şimdi bir gidiyor bir geliyor. arasıra 2-3 gün sorun yok. şimdi ise 3-4 saniye sonra gidiyor.

walla bu mazdaları pek anlamadıkları için ben karıştırtmıyacam artık..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hafta sonu elektrikçiye göstergeyi söktürdüm anlamadı. Sorun elektronik dedi. Göstergeyi bir de elektronikçiye götürdüm göstergenin komple sükülüp dağılması lazım dedi. birgünde olacak iş değil dedi yaptırmadım bende ama yapılabileceğini söyledi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Hafta sonu elektrikçiye göstergeyi söktürdüm anlamadı. Sorun elektronik dedi. Göstergeyi bir de elektronikçiye götürdüm göstergenin komple sükülüp dağılması lazım dedi. birgünde olacak iş değil dedi yaptırmadım bende ama yapılabileceğini söyledi...

benmde hiç yanmıyor saat öyle bıraktım artık ugrasmıyorum aracı gün içinde kullandıgımdan 1-2gün bi yere baglı bırakmak içime sinmiyor yapılacaksa bende başında olmalıyım 2dk lık kablo değişimi için 50-60TL isteyen ustalarıda biliyorum...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 3 yıl sonra ...

merhaba arkadaşlar saat çalışmıyor sadece marş basarken bir kere saatin gelip gittigini gördüm okadar neden olabilir acaba herkese teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...