NeBiAnd

BMW M3 Sedan'a erken gelen makyaj

Bu konuda 42 ileti var

BMW M3 Sedan geçen Ekim'de Tokyo Motor Şov'da tatnıtıldı, dolayısıyla makyajlı halini görmek üzere olmamız neredeyse komik. Fotoğraflar, Bavyeralı otomobil üreticisinin bir şeyleri yanlış yaptığı ve bunlarıı hızlıca düzeltme çabası içinde olduğu savını doğrular nitelikte. Bu tarz müdahaleleri hemen her sene makyajlanan ABD-Spec Ford Focus'ta görmüştük fakat bir BMW'de görmeye pek alışık değiliz. Ne mutlu ki M3 Sedan'a, diğer tüm 3-serisi gamındaki modellere uygulanacak standart değişikliklerin uygulanacağını söyleyebiliriz.

Casuslarımız şu ana kadarki en net fotoğrafları yakaladılar: ön tarafta yeni tampon, değiştirilmiş sis farları ve değişik biçimde şekillendirilmiş kaput ile arkada yeniden tasarlanmış stop lambaları dikkat çekiyor. İç mekan da elden geçirilmiş.

Güncellenmiş model Eylül'de Paris Motor Şov'da tanıtılacak.

post-19-14169526865_thumb.jpg

post-19-141695268653_thumb.jpg

post-19-141695268656_thumb.jpg

post-19-141695268658_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

4 kapılısı tr ye gelmemişti zaten (sanırım).

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Süper yaaaaa !! Renk de harika !! Jantlar, egsozlar, ön tampon, arka tampon...  İlk görüşte aşk bu olsa gerenk :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gtr olsa bi de...o zaman daha dehşet olurdu...

o da olur inşallah ne diyelim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ne demısler zengının parası züğürdün çenesını yorarmış :) bu araba bende olcak hemen lpg taktırırdım cok yakar bu :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

oyyyy oyyyy demek istiyorum sadece..

içindeki canavar kıpraştı demi :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hemi de nasıl.. içim bi gıcıklanoyor bunu görünce.. bi de cabriosu olsa tadından yenmez..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hemi de nasıl.. içim bi gıcıklanoyor bunu görünce.. bi de cabriosu olsa tadından yenmez..

artık hepten kaybederiz seni Allah dağına göre kış veriyo işte :D

yüce rabbim uyumsuzumu atasözlerini söylesin diye yaratmış yauuu :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

valla benim böle arabam olsa siz isteyin hiç konuşmam hep susarım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

valla benim böle arabam olsa siz isteyin hiç konuşmam hep susarım :)

ne diyosun yani susturmak için forumca para toplayıp bmw mi alalım sana :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bi de utkumuz var bizim (mazdaspeed).. o da senle yaşıt, pick-up kullanıyor.. tabi trafiğe kapalı alanda :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benım kullanım alanlarım : sanayi (tabi pazar günleri),koy yollarında bıde baska yok :( ama babam dedı sokakta sur dıye korktum :D:(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şu anda binanın önünde Ergün Penbe nin beyaz BMW si var onu gördükten sonra bu tırt geldi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.