Guest maz14

RX-8 & 350z

Ben bu adama(sunucu) iyiden iyiye uyuz olmaya başladım. :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kırmızı / siyah iç döşeme kombinasyonu şahane.Şu navigasyon olayını zaten söylemeye gerekmez. :'(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kırmızı / siyah iç döşeme kombinasyonu şahane.Şu navigasyon olayını zaten söylemeye gerekmez. :'(

katılıyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Jeremy Clarkson bi arabayı kolay kolay beğenmez, hele hele bu videodaki gibi methiyeler düzdüğünü hiç görmedim valla...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Jeremy Clarkson bi arabayı kolay kolay beğenmez, hele hele bu videodaki gibi methiyeler düzdüğünü hiç görmedim valla...

sonlara dogru dier elemanla konusurken eleman en iyi araba bumu diye sorunca yalan söyledim  ıslak zeminde kayıyor falan gibi bişemi söledi benmi yanlış anladım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ıslak zemin dışında arabayı şu ana kdr kullandığım en güzel araba diye tanımlıyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

islak zeminlerde cok kaygan diyor, ki dogru, potenzalar yamurlu ve/veya islak yolarda kayiyor, virajlarda hisedliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.