Jump to content

Hız Testi

Guest viper22
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

1.3 motor ve 86hp lik versiyonunun rodajdan sonra otoban son hız testini yaptım, sonuç 5. vites son gaz düz yol 190km, her vitesin devirli kullanımıyla 180km ye rahat çıkıyor ancak 190km ye çıkmak için uzun düzlük istiyor. vites oranlarının ilk 4 vitesi gayet seri.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla en son toplantımızda İzmir Mazda bayiinin test aracıyla yaptığım 3 dakikalık sürüşe dayanarak söyleyebilirim ki Mazda3'ten çok daha keyifli bi araba Mazda2...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla en son toplantımızda İzmir Mazda bayiinin test aracıyla yaptığım 3 dakikalık sürüşe dayanarak söyleyebilirim ki Mazda3'ten çok daha keyifli bi araba Mazda2...

ki o 1.3 abi, 1.5in tadından yenmez :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla ilk araba olarak kesinlikle Mazda3 yerine düşünebilirdim vaktinde test sürüşü yapmış olsaydım... Daha doğrusu o vakitlerde Mazda2 olsaydı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

sürüş keyfi olarak gerçekten çok iyi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Agam biryerlerde yazılmıştı. 100km.de 10 litre filan yaktı diye. Yanlışmı hatırlıyorum.

evet vardı öyle bir mevzu ama henüz rodajını falan tamamlamamış bir arabaydı galiba :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

bende m2 yi yeni görme şerefine nail oldum, güzel bi kullanışlı bi konsol yapısı var tabi şehir içinde turladıgım için son hızını deneme gibi birşey olmadı hele hele ısparta gibi kutu gibi köyde 20yi geçemiyosun :D yol tutuşunu çok iyi farkedemedim ama onu da düşünmüşlerdir. Bende potansiyel var takla attırmam pek zor olmaz m2 ye :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda lantisle m2-1.5 le kapışma sansını yakaladım bu öğlen 30mt falan kafa kafaya gitti kerata maşşallah sonra uzadı lantis motor farkı malum, ama harbi essahtan bi an alıyomu len dedim hani:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu arada dikiz aynasındanda çok tatlı görünüyor, sonra bi selam çaktım devam püff siyahıda pek cafcaflı kesinlikle alınır m3 yerine düşünülebilir alternatif olarak, adamlar şekil yapmış..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu arada dikiz aynasındanda çok tatlı görünüyor, sonra bi selam çaktım devam püff siyahıda pek cafcaflı kesinlikle alınır m3 yerine düşünülebilir alternatif olarak, adamlar şekil yapmış..

dediğin gibi melet sınıfına göre çok tatlı görünüyor ben eski mazdacıyım ama etkiledi benide :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

2001 323 ile 200'e çok rahat çıktım, 1 kere denedim.Bursa Karacebey otobanında.88 HP 1.5 motordu.1.3 motor olsada biraz bile zorlanması ilginçBu arada 1.3 motorlar yok artık galiba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Daha fazlası zaten gereksiz. O kadar hızı nerede, hangi yolda ve en önemlisi neden yapacaksınız. Üst limitin kaç km olduğundan çok daha önemlisi o üst limite ne kadar sürede ulaşabildiğidir bence.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...