Jump to content

Marş'a basarken çıkan ses

cem meric
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Oncelıkle herkese ıyı gunler ve sorunsuz surusler dılerım...

Bu sabah aracımı calıstırırken marsa tam basarken aracın motor kısmından kırss dıye bır ses geldı ve baya tırstım  :) yanı demır demıre surtuyor dıkkat etttım araba sıcakken yapmamaya basladı ama sabahları ılk calıstırmada bıseyler gıdıyor her seferınde ıcımden valla arkadaslar nedır bu sorun lutfen yardım edın ıcım acıyor valla o ses cıktıkca :-[

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracını hatırlamıyorum fakat mazda3 ise herhangi bir sorun değil o için rahat olsun :) triger kayışı yerine zincir kullanıldığı için öyle ses çıkıyor.Soğuk havalarda biraz daha fazla çıkıyor tabiki.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Durumu biraz açıklar mısınız? Nasıl bir sesti?

Bende aynı sesten korkmuştum, ama çıka çıka direksiyon pompası çıkmıştı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Muhtemelen marş motorunda problem var, golf te başıma gelmişti. Çok pahalı bişey değildi ve ses gelmeye başladıktan 3-5 ay sonra yaptırmıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arac 626:) ses sabah ılk calıstırmada cıkıyor ozellıkle cırttt dıe bsy sıyırıyor gıbı ama marsı alıcagı zaman tam demır demıre surtuyor gıbı ınsanın ıcın acıyor bulusmada gosterırırm bugun baya fazla yaptı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ama ses ıcerden gelmıyor aracın altından bıyerden gelıyor tam nasıl anlatıyım donen bıseyler surtuyor gıbı bende anlamıyorum tam ınsallah buyuk bı sorun acmaz basıma ... :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cevaplarınız ve ılgınız ıcın cok tesekkur ederım semavi beyin dediği gıbı oluyor bendede marsa uzun sure basınca gırshhhhh dıye demır demıre surtuyor ama araba sıcakken yanı sabah ılk calıstırmadan sonra yapmıyor ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...