Jump to content

Orijinal jant

yasar34
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar 99 model 323 aracım için elinde veye bildiği yerde orjinal aliminyum jantlardan olan varsa ilgilenirim takım olarak gt jantı veya 2001 sonrası aliminyum jantlardan

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben 16-17 inç jant almaya niyetli idim bir ara. fiyatları araştırayım. benim gt jantlarına fiyat yazarım

Orjinal Enkei jantları çıkartıp ne almayı düşünüyorsun? :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa.smmm

daha büyük 17 falan jant düşünüyordum ama.

tepkilere bakınca........... :fiuw:

o zaman çamurluk ile tekerlekler arasındaki boşluğu azaltmak lazım. 4 adet spor yay kaça mal olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

o zaman çamurluk ile tekerlekler arasındaki boşluğu azaltmak lazım. 4 adet spor yay kaça mal olur.

350 civarı yay fiyatları. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

hala niyetiniz var mı enkei jantlara kıymaya :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benımkılerde orjınelıde bozmayı dusunuom hakkatten  13 ufak gelıo ya :)

büyütünce farkı görüceksin harun cum, direksiyon daha sertleşiyor yol tutuşu artıyor tamam ama bizim 323lerin en sevdiğim huyu: hızlandıkça yere yapışmasıyken büyük jantta kazık gibi yukarda duruyor, spor yay ve amortisör olmadan jantın bi önemi yok bnmde zaten sıra onlara geldi
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ibrahim anlıom senide bnmkısıde merak genclık ya :D bu aracın son sahibi buyunce ılk sahıbı olcagım aracta orjınel takılcam ....15 45 195 tktıgında araba orjınelden 2  3 cm asaga bıle dusucek ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

orjinal ebata en yakını sanırım 195\50 R15 hem biraz esneme yaparsa konfordan da kazanırsın :) 15 üstü felaket derecede rahatsız ama avantajları: herhangi bir darbe durumunda büyük jant ön takımları tamponu çamurlugu koruyor, ben hızlı bi şekilde kızakladım ve kaldırımın dibine çarptım jant büyük olmasa saç jant falan olsa lastiği yarmış jantın pertini çıkartmış ön takım ve ön tamponu kırmıştım,, şimdi ise sadece jant eğrildi doğrultturdum mis sorunsuz sallama falan yapmıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...