Jump to content

Motor Rektifiyesi Hakkında (Lantis - Familia 1.8)

Lantiss
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest mustafa_g

Ekinciler Otomotiv

Mimar Sinan Mah. İstanbul Cad. No:16 / 2 Sok. No: 10 Esenler / İstanbul

Telefonu : 0212 568 69 45

Cep Telefonu: 0535 315 57 19

Firma Yetkilisi : Adem Ekinci

Mail: ademusta27@hotmail.com (ademusta27@hotmail.com)

Adem ile irtibata geçip sorularına ilk elden cevap alabilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

96 lantisim var motorunu komple elden geçiriyorum fakat aklıma takılan bazı şeyler var ilki deb balatasını değiştiriyorum orj daikın fakat ben valeo taktıracam herhangi bir sorun çıkartırmı ikincisi silindir kapak contası onuda değiştiriyorum fakat ustaya sorduğumda contayı takarken herhangi bir uygulama yapacakmısın dediğimde bana sıvı conta kullanacağını söyledi bu uygulama doğrumudur ve birde benim hava filitresinin takıldığı kutu lantis sahipleri anlayacak ne demek istediğimi onun çıkmasını nerden temin edebilirim unutmadan kapı cam çıtaları ve ön sağ sol kapı fitilleri. çıtalar camlarımı fena halde çiziyor dördü birden balıkesirde yok bu saydığım şeyler lantis sahibiyim fakat burada parçalarını bulmak çok zor bu aracın sizlerden ricam fiyatlarıyla birlikte bana bu parçaları bulmakta  yardımcı olmanız bilgili olan arkadaşlar lütfen bana yardım edin şimdiden hepinize çook teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

mustafa hemşerime yap bir torpil sevgili adminim  8:):D:tey:

Abi yapılabilecek çok bişey yok. Ustanın söylediği sıvı conta, normal bir uygulama. Baskı balatanın orjinal markası kullanılmasıyla valeo arasındaki farkı anlamak için arka arkaya 3-4 drag kalkışı yapmak lazım. Benim arabadaki de valeo ve bu zamana kadar bir sorun veya hoşnutsuzluk yaratmadı. Fltre kutusu için yapabileceğim tek şey, kendi arabamınki sökük durumda kenarda duruyor, onu vermek :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir de konu başlığını konu ile alakalı hale getirebilirseniz seviniriz :)

üstteki mesajım aslında Burak kardeşim içindi.ama düşük bir cümle kurmuşum ve sanki Mustafa yanıtlasın gibi olmuş. :fiuw:

yaşlılık işte ne yapalım... 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mustafa abi valla işine yaramıyorsa ben alayım abi onu büyük sevaba girersin teğet yerine delip geçen kriz malesef beni yerle bir etti ve lantisle aynı muhtemelen familianın filtre kutusu ayrıca tüm yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim iyiki aranıza katılmışım iyiki üyeliğim silinmemiş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

flycat sayın abicim çok sağol teşekkür ederim iyiki yanlış cümle kurmuşsun yoksa mustafa abinin filtre kutusunun kenarda durduğunu nerden bilecektik değilmi abicim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...