Jump to content

Xzibit in Hummer ı

mazdamx-5
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Hummeri genelde begenirim bir defada içine oturup incelemek kısmet oldu bir traktör kadar kaba saba aynı zamanda hiç tatmadığım lüks duygusunu aynı anda yaşatıyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Off-roa da beni hummer kadan etkileyen marka olmadı. Ayrıca Hummer ları çok seviyorum O0

Kurtlar vadisiyle bi ilgisi yok ben kurtlar vadisni hiç oturupta özel olarak izlemedim. Hummeri i H2 modeli çıkadan önce de seviyordum yani H1 i. H3 iste tam anlamıyla rezalet. H3 zaten avrupapazarı için ucuz ! hummer olarak üretilmişti. Gelin görün ki ülkemizde en Pahalı !! hummer.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya orası öyle, ben zaten jip olayını sevmem, saçma geliyo şehir dışına bile çıkmayan adamların jip almaları. Bi de Hummer gibi halis mulis arazi jipi almak... Bilmiyorum yani... H2 ve H3 de işte arazi özellikleri azaltılıp daha "piyasa" yapılmış diye beğenilmemiş...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sanırım aletteki en büyük gösterge benzin göstergesidir :2funny:

ayrıca ortadaki, koltukların arasındaki boslugu McDonald's tepsisini koyabilmek için yapmıslar gibi ;D:D_ :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

ayrıca ortadaki, koltukların arasındaki boslugu McDonald's tepsisini koyabilmek için yapmıslar gibi ;D:D_ :D 

yok rakı masası kurup dansöz oynatcaklar orda :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Abi o ne oyle yaa orta konsol. Minibüslerdeki ek müşteri oturtma yeri gibi..Motor üstü olan :D

buna 4 kişi oturur okey bile cevirirler
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Orta konsolun geniş olmasını sebebi aracın motorunun bu bölgede olmasındandır. ön kaputun altında sadece soğutma radyötörü var. ayrıca aracın altında çelik plakalar var. yani altını istediğiniz gibi vurabilirsiniz ;D

2008 de olacak pickup da öyle birşey yok o resimdekiler şuanki Hummer H3 ün çıkmadan önceki konsept resimleridir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...