Jump to content

Mazda Kasım 2009 Kampanyası

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda’dan yeni yıla girmeden cazip Kasım ayı fırsatları...

İstanbul, 13 Kasım 2009. Mazda, yeni yıla girmeden otomobilseverleri sevindirecek avantajlı fiyatların sunulduğu bir kampanya başlattı. Kasım ayına özel kampanya kapsamında 14.928TL’ye varan indirimli fiyatlar dikkat çekiyor.

Kampanya ile ilgili olarak Mazda Türkiye Genel Müdürü Bora Koçak: “Türkiye’deki satışları arttırmak ve pazar payımızı arzu edilen seviyelere taşımak için müşterilerimizin isteklerine önem veriyoruz. Bu kampanya ile Mazda sahibi olmak isteyenlere büyük fırsatlar sunuyoruz.”dedi.

Yeni yıla girmeden otomobil sahibi olmak isteyenleri mutlu edecek kampanya ile Mazda3’e 6.000 TL’ye varan indirim uygulanıyor. Dünya çapında 91 ödül alarak kırılması zor bir rekorun sahibi olan, Mazda3 Sedan modelinde 37 bin 139 TL, Mazda3 Hatchback modelinde ise 37 bin 539 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Mazda’nın konforlu özelliklerinin yanı sıra şıklığı ve kaliteyi birarada sunan modeli Mazda6’ya ise 50.680 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün.

Şıklığı ile göz dolduran ve hafifliği ile kompakt sınıfın en çevreci otomobillerinden biri olan Mazda2 32.218 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Coupe otomobilleri yeniden tanımlayan Mazda MX-5 modeli 70 bin 844 TL, sağlamlığı, çevikliği ve çok yönlü kullanıma olanak sağlayan performansı ile dikkat çeken Mazda BT–50 High Kabin 2.5L 4X2 modelin fiyatı 34 bin 241 TL. Şehir içi, otoban ve arazi şartlarına anında uyum sağlayan, beş kişiye kadar yolcu alabilen alanı ile sınıfındaki en rahat koltuklara sahip Mazda BT-50, High Kabin 2.5L 4X4 modelinin fiyatı 48 bin 915 TL.

Bu kampanya 30 Kasım tarihine kadar geçerli olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kanka seni tanımasam çok iyi biri sancam he , şu sözlerinden :D

Ben özümde çok iyi biriyimde sizin gibiler yüzünden bu hale geldim kanka :D Bu mesajlar taşınacak ama olsun :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben özümde çok iyi biriyimde sizin gibiler yüzünden bu hale geldim kanka :D Bu mesajlar taşınacak ama olsun :D

boşver be kanka taşıyanlar utansın :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

bülent birdaha böyle indirim göremeyiz alalım birkaç değişik model  dursun kenarda  :2funny:

yok abi ben aradığım parçaları buldum arabayı istediğim kıvama getirmekte sorunum kalmadı almayacam o yuzden, yoksa en düz fitesinden hamal işi alacaktım bitane :D :D

bu arada arabadaki o kadar oynamadan sonra kusursuz geçti muayeneden de :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

ya bırakın bunlar dünyevi işler :) ne mazdası.. alın bir combo 1.3, kanserle tanışıp öteki dünyaya erken gidin, hemde günahlarınıza kefaret olur :D

var zaten,

kanserde 1.3 combo da :D

tövbe tövbeeee....

bu benim için :sopa: :sopa:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selamlar arkadaşlar,

Sizce bu son indiriminde bayilerden artı ne kadarlık bir indirim daha alabiliriz acaba?

Bir de Aralık ayında bunun üzerine çıkan ekstra bir indirim bekleyeniniz var mı?

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim bunu söylememiz imkansız bayilerle konuşmanızda fayda var. Sonuçta kârından ne kadar feragat edeceği ile alakalı indirim oranı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aralık ayında mutlaka daha fazla indirim olur, buna indirim demek pek mümkün değil zaten, rekabetçi değil bu fiyatlar, metalik farkıyla 33 milyara kimse Mazda 2 almaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

boşuna kasmayın taşıyamıyorum mesajları offf geyik yapmayın konularımda :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...