Jump to content

2010 Mazda3 Hakkında Bilgi Edinmem Lazım

Guest m3ric
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba sevgili mazda severler bazı sorularım var aracım 2010 Mazda3 sedan

1.aracım daha 1100km de geçenlerde hızını denedim 190km de hız kesti düşuncem programdandır dedin acaba neden bilen varmı eger programdansa sildirme şansım varmı

2.orjinal spoyler fiyatı çok uçuk ankara şaşamaz veya başka sanayide ucuz yollu kaliteli işcilk yapan yer varmı

3.daha sıfır araba beni şu şek,lde şaşırttı motorunu açtığımda her yeri sulu çamurdu kaput fitillerine baktım oradan girmemiç acaba nedendir

4.ön cam tam kapandığında tak sesini kesen varmı?

her halde yeter

size bir önerim var

aracın tavanını cam tavan görünümü yaptırın arka camıda en koyu siyahyaptırın ve o görüntüyü defalarca izleyin mukemmel oldu benimki

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

13

• M.E.G

9

• S.Halilduru

6

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Merhaba,

öncelikle aracınız hayırlı olsun,kazasız ve keyifli sürüşler dilerim.Mesajınızda bahsettiğiniz aklınıza takılan sorular için müsait bir zamanınızda buyrun servisimize beraber inceleyelim.Bu arada spoiler konusunda da yardımcı olabilirm.Beklerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracınız hangi yol şartlarında 190 km/h hızda takılıyor? Eğer düz yolda bu hıza ulaşıyorsanız yapabileceği son hız budur.Katalog bilgilerine bakarsanız aracınızın  maksimum hızı 188 km/h dir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

nasıl yani şimdi siz 2010 model mazda 3 ün max hızının 190 mı oldugunu söylüyorsunuz ?

düzyolda N.Ş.A da 190-195 civarı normal yapabileceği hızdır :) Rüzgar arkadan vurur veya değişik doğa şartlarında 200 ü görebilir düz yolda.Buna birde yokuş iniş eklerseniz 220 civarına kadar çıkar. Fakat normal şartlarda dediğim gibi 190-195 civarıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arada Meriç hız kestiğinden bahsediyor. Yeni Mazda3 lerde hız kesici olabilir. Bu arabanın en fazla 190 yaptığını göstermez ki.

Bir de araç AT mi MT mi belli değil AT ise o da çok anormal değil.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bunu öğrendiğim iyi oldu, tonla para verip m3 alıyoruz ama aracın son görebilceğimiz hızı 190 bilemedin 200, aynı paraya sanırım eskide olsa temiz bi 200sx falan alırdım yada rx-7 çünkü biliyorum bu 2 araç 200ü rahat bi şekilde n.ş.a. da görüp motor durumuna göre daha üstede çıkabilir :sopa: :sopa: :sopa:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tamam burak abide 200sx oldukça güçlü bi donanıma sahip ve bana sorarsanız motorla oynanmadıktan sonra frenleri de motora yeticek derecede güçlü :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sende haklısın, eskiden yeniye dogru mazda değiştirmek aslında amacım, uzun vadede nasip olursa m3 almayı düşünüyodum, yani hem konfor hem performans hemde kalite,, çok şey istediğimin farkındayım ama beni şaşırtan katalogda 190 dan fazla yapamazsın ibaresinin bulunması ve söz konusu m3 sahibinin 190 hız kesme sorunu, yani 90-94 mazda 323bg sahibi bazı manyaklar bu araçlarla 220yi görüp 240ibre sahibiyken m3 ün 190 da hız kesmesi, isyanlardayım uleyn :D:sopa: :sopa::sopa::sopa: :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1.6 motor 105 bg 1300 kg bir araçtan başka ne bekliyorsun  :D 190 dan sonra şaha kalkıp gidecek değil ya :D Hem fren hem konfor hem de peformans istiyorsan golf 1.4 TSI.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sevgili arkadaşlar araba öyle bişeyki devir 5000 de iken 190 çıkıyor daha 2000 devirdaha varken sanki elektirik kesermiç gibi hızı 180 e düşürüyor bunu geçen babam dediğinde 160 dan 150 ye düşürmüş sonra 180 den 170 e nasıl bişi anlamış değilim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya çok elektronik arabada iyi olmuyor baksana yok yol buzlu yok arkanda duvar var dit dit bunlar :D dedemin megane2 bile 230 u görüyo ankara başayarda tolga beyi kandıra bilsem programı sildircem :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

DonanımHaber de bir kullanıcının da benzer şikayeti olmuş ve Mazda Türkiye den arabada 185 km de güvenlik sebebi ile hız kesici olduğu bilgisi gelmiş :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...