Jump to content

Ön Cam Direkten Su Alması (Lantis)

Hakan KAYA
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

LANTİS ön cam direk dış çitası sağ taraf;

arkadaşlar yazın bitmesi ile arabanın sağ ön direkten su aldığını farkettim, ama öle böyle değil, paspas plastik üzerine 1 lt su birikiyor, cam çitasını dışardan söküp bakalım dedik ne göreyim, şeerrrefszn biri a..d..i hırsızın bitanesi ne yapacaksa, arabayı kapı üstünden arkaya kadar geçen siyah çitayı çalmaya çalışmış, bu işide öncam kenarına bıçak sokarak çitayı yukarı zorlamak sureti ile denemiş ama büyük ihtimal gizli vidalardan bi haber tabi, emelini yerine getirememiş ama ön camın fabrika slikonunu 3 yerden açmış, camın çatlamamasıda benim şu an şükrettiğim kısım :-[

güzel bi siyah silikon çalışması ile sorunu büyük ölçüde çözdüm ama içerden bakarken sağ üsst köşeden içeri su verdiğini farkettim tavanda 1 karış ilerlemiş su, estetik onarım yapacağım diye köşede slikon uygulamasını bitirmiştim, keşke orayada uygulasaymışım, hatta camı söktürüp taktırsam iyiymiş, şimdi havanın güneşli olmasını bekliyorum, hemen ince slikon uygulayıp sorunu halledeceğim, ama çokta zoruma gitti, ya ne yapacaksın o çitayı alıpta pe..z,,vnk, belli biri sipariş vermiş en iyimser ihtimalle, kış günü şu eziyete bak..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

buda yapılırmı öfff, ha birde geçen bir baktım işten çıkınca, malum bir kadın 3 yaşındaki bebesini- - benim guzunun kaputuna çocuğu kaldırıp koymuş, çocuk sızlanıyor bi ileri bi geri kıvranıyor, anasıda pantolonunu çekiyor, yerler kumlu çamur, çocuğun ayakkabılarda çamurlu tabi, kaput buz pateni pisti gibi olmuş, nerdeyse cinnet geçirecektim, sanki duvar kenarına koyuyor çocuğu,  :kafa: zekaya bak, aklım almıyor Allahım sen bize akıl ver, akıl...

asıl merakım, örneğin, nendense benim komşunun beyaz focusuna hiçbişey olmazken, biri yoruldumu koca sokakta benim arabanın kaputuna oturuyor, yaslanıyor, çocuklar yazın kaputta piknik yapıyor, sürtülüyor, len bi bakıyorum 5 kişi başında sohbet ediyor gece saat 2, vs.vs

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Büyük geçmiş olsun abi, zaten bu cam olaylarında en iyisi söktürüp tekrar taktırmak bende cam değiştiricem Allah a şükür ne çatlaklarından ne de kenarlarından su aldı yoksa 4 gündür kar yagıyor sürekli yağmur cabası göle dönmüştü içi :(:nazar:

Bi deyim vardı hatırlamıyorum ama iğne sakınılan göze batar gibi birşeydi, bende 1 kaç tane çocuk dövüyodum burda da sonra abi araban çok güzel içine bakabilir miyiz cart curt dediler açtım kapıları dışardan seyrettim heveslerini aldılar bi daha da kaputun üstüne kapılara çökmediler :) ama senin öyle bi durumun yok malesef :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

senin düşmanlar dışarıdanmış yine. benimkiler içeriden :D

benim kızlar arka tampon çıkıntısında çamurdan pasta yapıp bagaj kapağı üstünde harç karmışlardı. bi keresinde de arabaya taş atarlarken yakalamıştım. tavanına çıkıp elinde bezle tavanı silmeye, temizlemeye çalışmalarını hiç söylemiyorum bile :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar tebessüm ettirdiniz bana sağolun, sinirim hala geçmedi, bunun acısıda 1 ay sürer, inşallah şöle bahçesi sadece bana ait olan otoparklı br ev alırımda, kafam rahat eder en azından geceleri, tabi düşmanlar içeriden olmassa, kısmetse bende baba olurum inşallah, ozaman araba çocuğuma feda olsun, varsın heheheeheee

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

senin düşmanlar dışarıdanmış yine. benimkiler içeriden :D

benim kızlar arka tampon çıkıntısında çamurdan pasta yapıp bagaj kapağı üstünde harç karmışlardı. bi keresinde de arabaya taş atarlarken yakalamıştım. tavanına çıkıp elinde bezle tavanı silmeye, temizlemeye çalışmalarını hiç söylemiyorum bile :D :D :D

bu işede fena koptum abi.... süper ama,

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...