Jump to content

Şaka gibi

ugurince
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

dün evden çıktım arabanın yanına gidiyorum bir baktım çocuğun biri kaputun üzerinde duruyo bağırdım çocuk kaçtı bilin bakalım ne yapıyormuş cam suyunu cama veren kabutun üstündeki plastiği çaldı gülsemmi ağlasammı anlamadım nasıl bir manyaklıktır bu ne yapacak acaba onu şimdi düşünüyorum ben o plastiği nerden bulacağım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çocuğa soramadım ne yapacaktın diye ona yanarım param olunca mazda 3 alacam diyordum siirtten çıkana kadar tövbe geçen gün arabayı yıkarken bir baktım bıçakla kaputu çizmişler bildiğin bıçak izi yine bir gün arabayı incelerken bir baktım 323 yazan reflektörün tam ortasından üçgen şeklinde bir parçayı kırmışlar allahtan araba eskide fazla kafama takmıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Topa dizecen bunları böyle yetiştiren ana babayı..  :2funny: bizim arkadaşın toyotasınında tekirdagda sis farlarının küçük plastik kapagını çalmışlardı geçenlerde  :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben 2 ay önce hınıs(erzurumun ilçesi) a gittim, yolda bi köyden geçiyorum, ufacık bi köy.ç çocuklar ellerine taşı almış beni bekliyorlar :) kızma işaretine müteakip atmadılar, attılarsada duymadım :) analarının karnında taş atmayı öğreniyolar ...

ama öküz heryerde öküz, bizim burda da kapıma kapı çarpmış adam , ön tamponda hafif bi çizik var nedenini çözemedim.  5 yıla sağlam kalır inş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Peki ya buna ne demeli; abimin 1987 model eski kasa doğanı vardı istanbula akşam geldi,sabah kalktık bi baktım sis farının teki yok teki de kırık....Aynı şekilde 323 familia sı var şimdi aracı park ettik,20 dk sonra aracın yanına gittiğimizde ayna kırılmıştı...Olur böyle vakalar ... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

en sağlamı garajın olacak

Benim arabam garajda duruyor dışarı çıktığımda genelde otopark tarzı güvende duracağı yerlere koyarım ama baya oluyor babam bir yere gitti dışarı park etti arabayı kaputu çizmişler  yani garaj vs hikaye çizerlerse çiziyorlar  :sopa:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Akideşler bu insan altı varlıkların eylemlerini engellemek amacıyla vinil yaptırsak kar eder mi? Ne kadar koruma sağlar kullanan var mı? :krrsz:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...