Jump to content

Sabah Sabah Mazda 929

Xman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bizde şans yok adam tesdüfen resmi görür sonra kişisel bilgilerimi internette yayınlamış diye dava falan açar, neme lazım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim amcam makam şöförüydü 12-13 yıl önce ben istanbuldaki ablamların ziyaretinden bursaya geri döneceken amcamında patronunu havaalanına bıraktıktan sonra geri döneceğini öğrendim kısacası dönüşüm mazda 929 denen otomobil gemi uçak tank karışımı nesne (ben bir tanım bulamadım) ile oldu. benim için her zaman için istanbul yolculuğu yalovaya feribotla geçmek en keyifli noktaydı ama o günü hiç unutmuyorum nerdeyse amcama yalvaracaktım feribota binmeyelim diye. o zamana kadar hayatımda hiç böyle sıra dışı bir arabaya binmemiştim. o tarihte o arabadan resmen teknoloji fışkırıyordu ben sadece yolcu koltuğunda oturmama rağmen 3 saatlik yol boyunca ağzımdan akan suları anlatamam  ;D birde kullanmaya kalksaydım herhalde kalp krizi geçirirdim. vesselam arabadan indikten sonra kendi kendime söylediğim sözü unutamıyorum; eğer bu bir araba ise diğerleri nee??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ha bu arada el freni yok bunda, ayak freni var :D ben kullandığımda bulamamıştım :D

Ameriganya için yapılan araç olduğundan, el fireni yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...